Slovenská influencerka Ema Lacová
Instagram/slaytiiina/emmalacova

Odhalenie pohlavia bábätka jej urobilo veľkú radosť! Mladá slovenská influencerka, ktorá sa preslávila odvážnymi (či skôr extravagantnými) počinmi, sa na svojom Instagrame pochválila krásnou správou. Ema Lacová bude čoskoro mamou a už vie, či pod srdcom nosí chlapčeka alebo dievčatko.

21-ročná Ema, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 127-tisíc followerov, sa do povedomia dostala aj vďaka odvážnym záberom a priateľstvom s Adamom Nemečkom, známym ako Slaytiiina. Hranicu milióna pozretí prekročil aj jej song s názvom Skromná, v ktorom spieva o svojom pohlavnom orgáne. A aj keď je stále mladá, svoje bujaré roky má už vraj za sebou.

Ema a Honza
zdroj: Instagram/emmalacova

Slovenská influencerka žiari šťastím

Všetky výstrelky sa stali minulosťou v momente, kedy zistila, že so svojím priateľom, Čechom Honzom, čaká bábätko. “Toto tehotenstvo mi otvorilo oči, ako moc som ničila svoje telo a aj psychiku, a že sa dá žiť aj inak, lepšie a úprimne, takto šťastná som asi nikdy nebola,” priznala sa a prezradila aj, že dieťatko nebolo plánované.

Ema, ktorá sa netajila ani tým, že si založila OF, má teraz iné priority, aj keď žienkou domácou rozhodne nebude. O pár mesiacov bude pre ňu na prvom mieste bábätko a dnes už aj vie, či to bude chlapec alebo dievča. Prezradila to v poste, ktorý si môžeš pozrieť nižšie.

Ema Lacová
zdroj: Instagram/emmalacova

Chlapec alebo dievča?

Ema sa s priateľom rozhodla zistiť pohlavie na párty, kde po prasknutí balóna zistili, že budú mať dievčatko. „Budeme mať malú princeznú,“ napísala slovenská influencerka k sérii fotiek a videa.

Zdroj: Instagram/emmalacova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News