instagram.com/queen.plackova

Známa slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková vyzvala vo svojom instagramovom poste sledovateľov, aby opísali svoje detské vilomeniny. Sama uviedla, že rodičov dokázala často prekvapiť a ich „radosť“ nadobudla rôzne rozmery.

„Ja som vždy chodila mame po bundách a zbierala drobné a raz tam mala 100 korún a išla som do krčmy kúsok od domu, kde vtedy predávali pokémonov,“ uviedla Plačková.

„Tých som si lepila do albumu, tak som minula celých 100 korún na ne,“ doplnila známa influencerka.

Hoci v nej prevládala detské nadšenie, čo na to povedala jej mama?

„Radosť netrvala dlho, lebo jak som došla domov, stihla krčmárka zavolať na pevnú linku mojej mamke a nemusím pokračovať, čo sa dialo doma,“ vtipne uzavrela Zuzana.

View this post on Instagram

Dnes sme s kamoškami rozoberali vtipnú tému ktorá sa týka každého z nás a rada by som vás zapojila do toho …. Akú najväčšiu blbosť si si kúpil/a za peniaze ktoré si ukradol ako dieťa rodičom 😂😂A vlastne ako a kde najčastejšie ste si tie peniaze u nich našli ?😂Ja som vždy chodila Mame po bundách a zbierala drobné a raz tam mala 100 korún a išla som do krčmy kúsok od domu kde vtedy predávali pokémonov a tých som si lepila do albumu tak som celých 100 korún minula na ne 😂No radosť netrvala dlho lebo jak som šla domov stihla krčmárka zavolať na pevnú linku mojej Mamke a nemusím pokračovať čo sa dialo doma 😂😂😂🙈

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Deti by sa dali dokonale vystihnúť aj iným slovom – beťári. Možno si sama v detstve vyvádzala hlúposti, na ktorých sa teraz s rodinou iba šťastne zasmeješ. Koniec-koncov, sú to krásne spomienky a vďaka nim sa často radi vraciame do minulosti.

Dôležitejšie však je, akí ľudia sa z nás stanú. Kto by to bol povedal, že zo Zuzany, ktorá predtým nenápadne mame brala peniaze, sa stane úspešná podnikateľka a žena s mnohými kreatívnymi nápadmi.

View this post on Instagram

🍭🍬Pink world 🍬🍭

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News