Zuzana Plačková s manželom Reném Strauszom

Jej podnikateľský duch a schopnosť ovplyvňovať mnohých fanúšikov na sociálnej sieti z nej spravili slovenskú kráľovnú Instagramu. Zuzana Strausz Plačková vie, že za svoje meno si môže vypýtať poriadne mastné sumy. Ak ťa niekedy zaujímalo, v akej výške sa pohybujú, teraz sa to dozvieš. 

Influenceri a známe celebrity, ktoré sa rozhodli zarábať aj na Instagrame, sú vďaka spoluprácam s rôznymi firmami veľmi dobre platení. Sumy, ktoré zarábajú, sa líšia v závislosti od rôznych faktorov.

Zuzana, ktorú na tejto sociálnej sieti sleduje viac ako 874-tisíc followerov, má svoj cenník pevne daný. O takých číslach môžu iní iba snívať.

Plačková začína na štvorcifernej sume

Nejedného človeka, ktorý nevidí do sveta sociálnych sietí zaujímalo, koľko peňazí môžu naše influencerky zarobiť. Zuzana na svojom príbehu, ktorý si môžeš pozrieť TU, zverejnila svoju cenu bez okolkov. Rozhodla sa ponúknuť firmám priestor na jej profile, pričom jej cenník začína na sume 2 000 eur s DPH za jeden príbeh. Keby príbehy tvorili jeden set, pýtať si bude 3 500 eur.

Ak by sa niekto rozhodol, že chce mať na jej profile aj post, pripraviť si musí minimálne 10 000 eur, pričom za najdrahšiu jednorazovú službu (post a set príbehov) si pýta 12 000 eur. Ak by šlo o dlhodobú spoluprácu, cena by sa riešila po dohode. Zuzana sa netajila tým, že nielen vďaka tomuto, ale aj iným svojim biznisom si dokázala už v prvej polovici roka 2021 zarobiť milión.

Tak čo, budeš jej to závidieť alebo sa skôr inšpiruješ?

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News