Ema Lacová
Instagram/emmalacova

Slovenská influencerka v najnovšom podcaste s názvom Snami poriadne prekvapila. Ako sama priznala, s priateľom si prešli dosť veľkou krízou a svoju lásku dokonca nenávidela. Dokázali to spoločne prekonať a ako sa ich vzťah vyvíja teraz?

Kontroverzná slovenská influecnerka Ema Lacová sa preslávila hlavne vďaka svojej vlastnej skladbe Skromná. Tá ma na YouTube momentálne už vyše 1,5 milióna vzhliadnutí.

Ema Lacová už je mamičkou

Mladej Slovenke sa minulý rok radikálne zmenil život a prehodnotiť musela aj svoj životný štýl. Ako iste vieš, Ema sa zmenila kvôli tehotenstvu. Influencerka sa v apríli tohto roku stala maminou dcérky. Ako spolu so svojím priateľom priznali, ich dieťatko splodili na toalete.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Lacová (@emmalacova)

Ema tvorí pár s českým mladíkom Honzom, ale ich dcérka dostala jej priezvisko kvôli tomu, že nie sú zobratí. Mladá mamička preto chcela, aby sa malá princezná volala práve tak, ako ona.

Mladý párik sa teraz spoločne s dcérkou objavil v podcaste „Snami“ a práve tam sa rozhodli prehovoriť aj o krízach, ktorými si museli prejsť. Ako sama influencerka priznala, nedávno svoju lásku doslova znenávidela.

Čo sa medzi nimi stalo a ako to majú mladí rodičia teraz? 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News