Influencerka Ema Lacová

„Konečne si to užívam a neviem, kedy budem ochotná znovu si prejsť tým otrasným tehotenstvom a tými prvými mesiacmi, keď je to dieťa úplne malé a úplne bezbranné a potrebuje ťa 24/7. Keby je to hneď takéto väčšie, tak by som to brala. Teraz je s ňou sranda,“ dodala s tým, že hoci chce veľkú rodinu, tehotenstvom si už nechce prejsť.

Keby nemali dieťa, asi by už spolu neboli

Oskar si ale všimol, že medzi Honzom a Emou asi nie je všetko v poriadku. „To sú také tie manželské krízy, ale nie sme manželia, lebo nemám prsteň,“ podotkla Ema. Aj ich spoločná dcérka Lara nosí jej priezvisko, pretože s Honzom nie sú zosobášení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Lacová (@emmalacova)

„Ja to z jednej strany chápem, že Honza je proste strašne mladý. On chce ešte žiť taký ten svoj život trošku a to dieťa to nie úplne dovoľuje vždycky. Ja sa snažím mu dávať čo najviac priestoru, ale niekedy sa asi cíti taký stiesnený a potom ja sa cítim z toho taká, že nechce byť s nami. To je taký začarovaný kruh, ktorý musíme nejako poriešiť,“ dodala s tým, že do podcastu nechcel prísť asi kvôli tomu, že s Emou práve boli pohádaní.

„Ja si myslím, že by sme spolu neboli, kebyže nemáme dieťa,“ prekvapila influencerka oboch moderátorov.

„My keď sme začali spolu chodiť, tak to bolo také, že zábava. My sme to nebrali vážne,“ pokračovala a potom spravila niečo, k čomu by sa veľa mamičiek neodhodlalo, keďže je to v našej spoločnosti ešte stále tabu. Ema priamo v podcaste dojčila dcérku, nad čím by sa pohoršovala nejedna žena.

Zdroj: YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News