Známy influencer a raper
Instagram/tadeasskubenka/sbarracuda

Známy český influencer Tadeáš Kuběnka v podcaste SNAMI s Oskim Baramim a Svetozárom Nehézom, sa vrátil k nedávnej kauze. Pred pár týždňami totiž v Česku a na Slovensku rezonovala šokujúca kauza. 

Ešte si pamätáš, ako sa rozšírilo, že český influencer Tadeáš Kuběnka mal mať údajne pomer so známym raperom Sergeiom Barracudom? Vraj si spolu užili už v máji, no prasklo to až o tri mesiace neskôr. Dokonca má existovať aj niekoľko spoločných fotiek.

„Ospravedlňujem sa za odmlku, musel som sa poradiť s právnikom čo a ako. Škoda, že média nenapísali tým stovkám dievčat, čo som mal, tie by im povedali, čo mám naozaj rád,“ vyjadril sa k tomu vtedy Sergei Barracuda, ktorý na Tadeáša podal trestné oznámenie.

„Na mne žiadny Kuběnka parazitovať nebude a ak tá nula bude vypúšťať nejaké ,deepfake‘ alebo iné sr*čky, tak mu celý život nebude stačiť na to, aby mi splatil pokuty. Podávam žalobu a celá kauza je len kvôli tomu, že nadstavujem ľuďom dobrú tvár len preto, že sú z rovnakého mesta ako ja,“ dodal.

Kontroverzný influencer sa vrátil ku kauze s raperom

Tadeáš Kuběnka o tom po čase znovu prehovoril a v podcaste SNAMI priznal, že raper dodržal slovo a prišla mu zatiaľ len predžalobná výzva a kontaktovali ho právnici. Na Sergeia však má vlastný názor.

„Úplne trápny týpek, úplná hanba. Úplne proste … Áno, tak teraz vydám úplne toxic maskulity a ukážem všetkým, aký som čávo. Vidíš tam, že ja som vy*rdal stovky báb! Sergei!“ napodobňoval hlas rapera.

„To je tak trápne, do p**i. Ja som to videl a normálne som sa pogrcal do vlastnej držky, ako mi bolo trápne za neho,“ priznal Tadeáš, mieriac na vyjadrenie, čo Sergei vydal počas spomínanej kauzy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tadeáš Kuběnka (@tadeasskubenka)

On je proste trash (pozn. redakcie: v preklade: odpad). Ja nemám k nemu žiadny rešpekt,“ prekvapil influencer svojimi slovami a dodal, že odvtedy sa mu Sergei neozval. Dokonca tvrdí, že aj na Slovensku je viac raperov, ktorí sú na rovnakej vlne ako Sergei.

Zdroj: YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News