U našich českých susedov v posledných dňoch celkom dosť rezonuje kauza dvoch známych tvárí. Český raper, podľa vyjadrenia na Instagrame, zažaloval známeho influencera, ktorý tvrdí, že mali intímny pomer. Ako Tadeáš Kuběnka priznal v stories na Instagrame, Sergei Barracuda je podľa neho gay. Celú kauzu popísal aj český portál Extra.cz

Tadeáš Kuběnka je český influencer, ktorý sa objavil aj na galavečeri bojových športov Clash of the Stars. Mladého kontroverzného influencera sleduje na Instagrame už vyše 100-tisíc followerov. Práve on teraz prišiel so šokujúcimi tvrdeniami.

Influencer tvrdí, že mali pomer

Ako informuje portál Extra.cz, český mladík vraj prezradil, že mal intímny pomer s českým raperom. Sergei Barracuda, o ktorom to tvrdí, však otvorene prejavuje veľkú lásku k ženám nielen v skladbách, ale aj reálnom svete.

„Bola to opilecká noc. Kto by si takúto kočku, ako som ja nedal? Nevidím dôvod, prečo by som mal klamať,“ priznal Tadeáš.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tadeáš Kuběnka (@tadeasskubenka)

Celá kauza sa mala odohrať už v máji tohto roku na jednej afterparty a podľa Tadeášových slov existuje aj niekoľko spoločných fotiek. Mali sa spolu objaviť v byte u Kuběnku, kde vraj prišlo aj k pomeru.

Známy raper sa rozhodol influencera zažalovať. Ako sa k tomu postavil Tadeáš?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News