Sergei Barracuda a Tadeáš Kuběnka
Instagram/sbarracuda/tadeas._.kubenka.fanpage

Známy český raper Sergei Barracuda vraj stiahol žalobu, ktorú podal na influencera Tadeáša Kuběnku. Údajne má mať veľa dôkazov, že spolu spali, čo prezradil pre portál Extra. Na druhej strane, Sergei o tejto kauze prehovoril aj na detektore lži v podcaste The Mag. Odpovedal pravdivo?

Raper Sergei Barracuda a influencer Tadeáš Kuběnka vraj mali pomer

Minulý rok v polovici augusta sa dostalo na povrch, že vraj spolu mali mať pomer dve známe tváre českého šoubiznisu. Známy raper Sergei Barracuda sa údajne vyspal s influencerom Tadeášom Kuběnkom.

„V tú noc mi povedal, že môj osud je v jeho rukách,“ popísal začiatkom augusta influencer. „Bola to opilecká noc. Kto by si takúto kočku, ako som ja, nedal? Nevidím dôvod, prečo by som mal klamať,“ povedal vtedy Tadeáš.

Hudobník to rázne popieral a túto situáciu sa rozhodol riešiť právnou cestou. „Škoda, že médiá nenapísali tým stovkám dievčat, čo som mal, tie by im povedali, čo mám naozaj rád,“ reagoval na to Sergei Barracuda.

„Na mne žiadny Kuběnka parazitovať nebude a ak tá nula bude vypúšťať nejaké ,deepfake‘ alebo iné sr*čky, tak mu celý život nebude stačiť na to, aby mi splatil pokuty. Podávam žalobu! Celá kauza je len kvôli tomu, že nastavujem ľuďom dobrú tvár len preto, že sú z rovnakého mesta ako ja,“ pokračoval.

Ten týpek to celé inicioval a potom má tú drzosť hovoriť, že ja som si niečo vymyslel. On, ale vlastne ani nepovedal, že to nie je pravda, len sa začal vyhrážať nejakou žalobou,“ uviedol ešte Tadeáš.

Prečo Sergei Barracuda stiahol žalobu a ako sa k tejto kauze vyjadril?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News