Kubeěnka

Kontroverzný český influencer si práve prechádza ťažkým obdobím. Ako potvrdila jeho mamina a dve kamarátky v podcaste KONTROVERZNÍ, ktorý je dostupný na YouTube, zrútil sa. Čo sa s ním stalo? Môže za to hádka s dobrou priateľkou, o ktorej ona sama prehovorila vo videu na TikToku?

Tadeáš Kuběnka je český influencer, ktorého na Instagrame sleduje už viac ako 80-tisíc fanúšikov. Možno si pamätáš na to, ako práve on ešte minulý rok prišiel s obvineniami, podľa ktorých mal mať pomer s českým raperom. Sergei Barracuda ho dokonca najskôr chcel zažalovať, avšak obvinenie neskôr stiahol.

Práve Tadeáš je kamarátom českej YouTuberky Denisy Kouřilovej alias Sugar Denny. Táto dvojica má aj spoločný podcast Kontroverzní. V najnovšej epizóde, ktorá je už dostupná aj na YouTube, sa však v štúdiu objavila nečakaná trojica. No chýbal tam Tadeáš. Namiesto neho ale prišla jeho mamina a ďalšia kamarátka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa housesugardenny (@housesugardenny)

Ako samotná mamina na začiatku priznala, do podcastu prišli, aby vyvrátili špekulácie, ktoré aktuálne kolujú po internete. Tie sa objavili po tom, čo Sugar Denny vydala video, v ktorom opísala, že sa s Tadeášom extrémne pohádali.

Český influencer vraj neuniesol svoj vlastný život

„Tadeáš sa veľmi dlho javil ako úplne ten najsilnejší z nás. Nechcem povedať … A je ten najslabší. To nie je o žiadnej slabosti, ale Tadeáš už podľa mňa neuniesol tak nejako svoj vlastný život. Ja som to sama zažila, ale našťastie nie v takejto miere,“ začala Sugar Denny.

Ako sama dodala, aktuálne nevie povedať, akú má diagnózu. Influencer však počas posledných dní mal mať psychózu a nikto nevie, čím to bolo vyvolané.

„Tadeáš sa psychický zrútil. Prišiel ku strašne veľa uvedomeniam, že nechce žiť taký život, aký žil doteraz. Že to musí trochu v živote prehodnotiť, že sa chce venovať úplne iným veciam, a to sú samozrejme fajn uvedomenia. Ale nie tým spôsobom … A to je to, že sa z toho fakt zosypal. A čo sa stalo je to, že sme ho v piatok, teda včera odviezli do … Niekam,“ prekvapila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tadeáš Kuběnka (@tadeaskubenkaa)

Fanúšikova sa teda zrejme nedozvedia, kde sa influencer aktuálne nachádza, ale ako dodala jeho mamina, je v starostlivosti lekárov. Všetkých však v tejto ťažkej situácii požiadala o rešpekt a takisto nešírenie žiadnych nepotvrdených špekulácií.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News