Slovenské influencerky
Instagram/biankarumanova/simonakozerawski/martina.takacova

Medzi známymi kráskami momentálne sledujeme pomerne veľký baby boom. Slovenské influencerky prežívajú to najkrajšie obdobie a na svojich sociálnych sieťach sa s bruškom ukázala Lula, no predviedli sa aj obľúbené fitness trénerky Simonka a Maťka. Pozri, ako to všetkým pristane.

Len nedávno sa jedna zo slovenských influenceriek stala maminou. Kontroverzná Ema Lacová priviedla na svet svoju prvú dcérku, ktorej vybrala meno Lara. Čoskoro sa mamičkami stanú aj tieto známe tváre.

Lula počula, že čaká chlapca aj dievča

Ako prvá prekvapila obľúbená Lucia Almaksus, ktorú poznáme aj pod prezývkou Lula. Brunetka, ktorá sa preslávila vďaka Farme, je dobre známa aj na Instagrame, kde ju sleduje už viac ako 160-tisíc ľudí.

Hi Barbie 💖 #preggobarbieinthehouse @letsdance.markiza

Uverejnil používateľ Lula Almaksus Nedeľa 9. apríla 2023

Momentálne žiari šťastím po boku svojho manžela Adnana, s ktorým ustáli aj krízu. Teraz svojmu manželovi privedie na svet ich prvé bábätko. Pohlavie zatiaľ nepoznáme, no exfarmárka na Instagrame prezradila, že jej lekár povedal už obe pohlavia.

„Ešte bude zaujímavé, čo sa reálne teda narodí, ale už teraz som mala mierny srdcový infarkt,“ napísala vtedy.

Tehotenstvo jej neskutočne pristane

Teraz na sociálne siete pridala najnovší záber, na ktorom jej to s tehotenským bruškom naozaj pristane. Jej najnovšie fotky pochválila aj Mamba Dasha, ktorá nedávno takisto šokovala fotkami s tehotenským bruškom a aj čerstvá mamička Ema Lacová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

„Nič pre mňa nie je dôležitejšie, ako byť ti dobrou mamou. Keď som strácala nádej v lásku a empatiu tohto sveta, tak mi prišla do života ta nevyčísliteľná láska, ktorú nosím teraz pod srdcom. Dnes viem, že na svete nie je nič dôležitejšie ako my,“ napísala k fotkám.

Aj ďalšie slovenské influencerky vyzrejú s bruškom skvelo!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News