Influencerka Lucia Gachulincová sa dnes vydala
Instagram/llnzz, Instagram/bejba99

Tento deň je plný prekvapení! Známa slovenská influencerka Lucia Lula Gachulincová sa dnes vydala za svojho dlhoročného partnera Adnana. Informovali sme o tom ako prvý v našom predošlom článku. Vzhľadom na túto veľkú životnú udalosť, urobila výnimku a zverejnila ich spoločnú novomanželskú fotku na jej instagramovom profile, ktorý sleduje bezmála už takmer 140-tisíc followerov. Výnimočné na tom je, že jeho tvár (na jeho žiadosť) doteraz takto verejne nezdieľala. 

Jej partner bol pre mnohých stále tajomstvom. Síce sa niekedy podelila o ich spoločnú fotku, ale jeho tvár dokonale prekryla. Jeho želanie – nebyť takto známy verejnosti rešpektovala a aj jej kamarátky, ktoré ako prvé začali zverejňovať fotografie z Lulinej svadby na Instagrame.

Dnes už Adnan (alebo Aďo – ako ho Lula volá) nie je inkognito a aj ty ich môžeš konečne vidieť spolu v plnej svadobnej kráse na najnovšej snímke. A je to veľký fešák!

Pár sa zasnúbil v novembri minulého roka. O túto novinku sa Lucia podelila aj s fanúšikmi a pridala záber s prekrásnym prsteňom a so slovami: „Rozprávky majú predsa vždy šťastný koniec.“ 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News