Lucia a Adnan Almaksus

Niektorí fanúšikovia to tušili, iní ostali príjemne prekvapení! Slovenská influencerka, Lucia Almaksus, známa ako Lula, sa na svojom Instagrame pochválila krásnou správou. Už čoskoro sa z nej stane mama.

Podarilo sa im to do roka od ich čarovnej svadby. V máji minulého roka povedala Lucia, ktorú na známej sociálnej sieti sleduje viac ako 158-tisíc followerov, svoje áno dlhoročnému partnerovi. Za manžela si vzala Adnana, s ktorým vo vzťahu ustáli aj krízu, počas ktorej boli na čas rozídení. Vyzerá to tak, že ich lásku to nakoniec iba posilnilo.

Lula Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Lula ukázala rastúce bruško

Dvojica sa zasnúbila v novembri 2021 na Islande. Svoje súkromie odhaľuje influencerka iba vo výnimočných prípadoch. Do svadby dokonca neukazovala ani tvár svojho partnera, ktorý na sociálnych sieťach nie je aktívny. Výnimku urobili aj tentokrát, keďže sa svetu pochválili s krásnou správou o tom, že z nich budú už čoskoro rodičia.

K trom nádherným fotkám, ktoré si môžeš pozrieť TU, napísala len „Almaksus + 1“ s emotikonom tehotnej ženy a hashtagom, ktorý oznamuje, že bábätko je na ceste. Pohlavie a mesiac jeho príchodu na svet zatiaľ necháva v tajnosti.

Zaujímavosťou je, že ešte skôr, ako Lula oznámila túto radostnú novinku, samotní fanúšikovia si všimli jej jemne vypuklé bruško v outfite, ktorý zvolila počas druhého kola Let’s Dance.

Budúcim rodičom gratulujeme

Lula s manželom
zdroj: Instagram/llnzz

Zrejme aj toto je dôvod, prečo nedávno nechala prácu moderátorky rannej šou v rádiu Europa 2 so slovami, že aj keď išlo o skvelý job, chce sa zamerať najmä na seba.

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News