Lula

Slovenská influencerka Lucia Almaksus, známa ako Lula, sa stala mamou. Ako je zo stories na Instagrame jasné, čerstvá mamička si už svoju princeznú odniesla domov. Pozri, čo ju ako prvé potešilo po príchode domov.

Lucia Almaksus je na našom území jednou z najobľúbenejších influenceriek. Tmavovláska sa objavila aj v reality šou Farma, ale preslávila ju hlavne vlastná značka a takisto Instagram.

Z Luly sa minulý rok stala vydatá pani, avšak tvár svojho manžela ukázala až na svadobných fotkách. Keďže si svoje súkromie stráži, podarilo sa jej utajiť aj tehotenstvo, kedy ju prezradila až fotka Bianky Rumanovej.

Lula, Adnan a Amina sú už doma

Z manželov sa už však stali aj rodičia a ich prvá dcérka dostala originálne a nevšedné meno – Amina. Jej príchod na svet oznámila sériou fotiek, na ktorých nechýbal ani otecko Adnan.

Trojica sa v týchto dňoch už nachádza v pohodlí domova. A ako sama Lula priznala, ihneď po príchode ju tam čakalo milé prekvapenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Nejde však o žiadny darček a ani vyzdobený domov, ale niečo poriadne netradičné. „To je tak úžasne sa vrátiť do čistého s bábätkom a nemať s tým starosti,“ napísala.

Lulu teda ihneď po príchode prekvapil uprataný byt, o ktorý sa postarala upratovacia spoločnosť. To, či si pre mamičku pripravil nejaké prekvapenie aj manžel, zatiaľ fanúšikovia netušia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News