Lula Almaksus

Lula Almaksus, ktorú možno skôr poznáš zaslobodna ako Gachulincovú, patrí do tímu influencerov v novej sérii tanečnej súťaže Let’s Dance. V druhom kole tejto obľúbenej šou hviezdila v hľadisku aj s kamarátkou Biankou Rumanovou.

Od sledovateľov na Instagrame si exfarmárka a podnikateľka kvôli svojim šatám vyslúžila dávku kritiky. Najprv komentovali jej vykúkajúci prsník zboku šiat a potom zase riešili jej jemne vypuklé bruško.

Influencerka Lula Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Lula vyvolala rozruch svojím s*xi outfitom

Na obrazovky TV Markíza sa po roku vrátila úspešná tanečná súťaž Let’s Dance. V nedeľu sme sledovali už jej druhé kolo a v hľadisku nechýbala ani Lula. Tá patrí aj do tímu influencerov, ktorí šou promujú na svojich sociálnych sieťach.

Túto nedeľu sa tam influencerka objavila v krásnych dlhých saténových šatách. Za ne však schytala zvláštnu dávku kritiky a ako sama vo videu na Instagrame priznala, v ten večer zablokovala isté množstvo ľudí.

„Ja som si zablokovala dnes asi sto ľudí. Som asi jediná influencerka, ktorej nejde o počet followerov,“ priznala v stories.

Lula Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Lula hneď v nedeľu na svoj profil pridala sériu fotiek z Let’s Dance, ktoré môžeš vidieť po kliknutí SEM. Pod príspevkom sa nakopilo niekoľko hejtov, ale to nie je všetko. Sledovatelia si všimli jeden skutočne prekvapivý detail!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News