Lula Gachulincová na rozlúčke so slobodou
Instagram/llnzz

Známa influencerka Lula Gachulincová sa preslávila najmä účasťou vo Farme 8. Odvtedy sa nezmenil iba jej výzor, ale aj život. Za ten čas sa z nej stala veľká instagramová hviezda a našla si priateľa, ktorého na svojom profile ešte neukázala. Stihla sa už aj zasnúbiť, prezradila detaily týkajúce sa svadby a najnovšie sa na svojej sociálnej sieti pochválila fotkami a videami zo svojej rozlúčky so slobodou. Čo myslíš, čaká ju v najbližších dňoch rozprávkový „deň D“?

Na začiatku februára sme ti ukázali Lulu vo svadobných šatách. Už vtedy sme boli natešené, že sa blíži jej vysnívaná svadba. Iba nedávno zase prezradila detaily o chystanej udalosti a o tom, či konečne uvidíme aj jej partnera na svadobných fotkách. Zdá sa však, že ten deň naozaj prichádza. Ex farmárka dokonca absolvovala aj rozlúčku so slobodou. Už teraz z nej bola poriadna krásavica.

Lula Gachulincová na rozlúčke so slobodou

„Rozlúčka bola super!!! Boli sme na perfektnej večeri, potom sme šli na escape game, potom do Urban House, kde mi poslali aj dezertík, keď videli, že oslavujeme (ďakujem moc!!). A potom sme šli do Trafa,“ prezradila influencerka vo svojom príbehu na Instagrame.

Lula Gachulincová na rozlúčke
zdroj: Instagram/llnzz

„Striptér nebol, ja to moc nemám rada,“ doplnila a dodala ešte aj to, že celý večer sa niesol v nealko štýle. Napriek tomu si to s kamarátkami poriadne užila. Okrem nej sa zabavil aj jej snúbenec na svojej rozlúčke, z ktorej sa domov vrátil až o 6:10.

Posledné príspevky na Luciinom profile hýria ružovou farbou a zábavou. Krásna budúca nevesta sa pod fotkami nezabudla poďakovať všetkým zúčastneným, ale aj nezúčastneným.

Lucia Gachulincová
zdroj: Instagram/llnzz
Lula na rozlúčke so slobodou
zdroj: Instagram/llnzz

„Veľmi chcem poďakovať mojim gurlsss, že mi urobili takúto úžasnú rozlúčku, cítila som sa super!!! Ďakujem @nicoleee_official , že mi vybrala negycovu výzdobu na Bride to be, lebo ona proste vie, čo sa mi páči a prvýkrát nás zobrala do Trafa, kde Dodu uniesli😂😂😂Ďakujem @doda__official , že si to cele ošéfovala,“ napísala na svoj Instagram.

„Skrátka baby, ĎAKUJEM🌸♥️♥️♥️ Ste najlepšie! A ďakujem aj tým, ktoré s nami neboli a sú moje kamarátky tu na ig, alebo v realite a tiež aj mojim ženským úžasným sledovateľkám! Budem sa snažiť byť ešte viac supportive a tolerovať to, aké sme iné alebo v čom ste podľa mňa odo mňa lepšie…Lebo SME NA JEDNEJ LODI🛥,“ dodala Lucia.

Fotky krásnej Luly a jej kamarátok si môžeš pozrieť na jej instagramovom účte TU. Ak bola takáto nádherná iba na rozlúčke so slobodou, už teraz sa tešíme na ešte krajšie svadobné fotky.

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News