Instagram/llnzz

Svadba sa pomaly, ale isto blíži! Influencerka a podnikateľka Lucia Gachulincová, ktorá patrí k známym Slovenkám na Instagrame, s prípravami na svoj veľký deň nezaháľa. Po tom, čo ju v novembri minulého roka požiadal dlhoročný partner o ruku, už začala s povinnosťami, ktoré sú pre ženy väčšinou veľmi príjemné. Veď ktorá sa nechce cítiť ako princezná?

Lula, ako ju pozná viac než 137-tisíc followerov na sociálnej sieti, sa prvotne dostala do povedomia ľudí vďaka reality šou Farma, ktorej bola súčasťou. Má za sebou kariéru vizážistky, vyštudovala ekonómiu, rozbehla vlastné podnikanie a pracuje nie len na svojej vonkajšej kráse, ale aj tej vnútornej, čím pomáha a motivuje tisíce iných mladých žien.

V súkromnom živote tvorí pár s priateľom Adnanom, ktorého tvár prísne stráži, keďže si to sám neželá. S mužom, ktorý má zmiešané korene, zažili minulý rok aj krátke odlúčenie. Stará láska však nehrdzavie, dvojica sa vrátila k sebe a počas ich spoločného výletu na Islande padla dôležitá otázka.

27-ročná Lucia odpovedala na žiadosť o ruku áno a fanúšikom sa pochválila s nádherným prsteňom. Aktuálne to vyzerá tak, že prípravy na ich svadobný deň sú v plnom prúde. Budúca pani manželka si dnes skúšala svadobné šaty a našla tie pravé!

Pár záberov zverejnila aj na Instagrame a treba uznať, že z nej bude očarujúca nevesta. Veď sa pozri!

Lule sedia snáď všetky typy šiat, ale tie vyvolené a vysnívané si nechá ako prekvapenie pre nás aj budúceho manžela

zdroj: Instagram/llnzz

zdroj: Instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News