instagram.com/grwrady, instagram.com/janahrmi

Keď vidíš dokonale upravené ženy na Instagrame, určite aspoň v kútiku duše túžiš po tom, aby si sa vedela tak upraviť aj ty. Ak si ale v líčení začiatočníčka a nevieš ešte skombinovať kozmetické produkty tak, ako by bolo treba, nezúfaj.

Na Slovensku máme hneď niekoľko šikovných báb, ktoré pravidelne natáčajú videá, v ktorých svojim fanúšičkám radia, ako sa správne nalíčiť. Odporúčajú tiež aj najlepšie produkty na to určené a čo je najlepšie, v rôznych cenách, takže si určite vyberieš aj ty a nezruinuje to tvoj rozpočet.

Určite ich sleduj nielen na Instagrame, ale aj na YouTube, pretože niektoré z nich majú naozaj skvelé videá, vďaka ktorým si dokážeš vyčarovať parádny make-up.

Radka Kováčová/@grwrady

Najúspešnejšou Slovenkou v tejto oblasti je rozhodne Radka Kováčová, ktorú na sociálnych sieťach ale môžeš poznať ako grwrady. Radka pochádza z Galanty, vyštudovala žurnalistiku v Nitre, no teraz žije v Londýne, kde sa jej naozaj darí. Na Instagrame ju sleduje takmer 900-tisíc ľudí!

Radka funguje v angličtine, no na YouTube má aj slovenský kanál, kde však nájdeš zatiaľ len jedno video. No na Instagrame ich nájdeš desiatky, ktoré ti určite pomôžu.

View this post on Instagram

Finally had some time to play around with @anastasiabeverlyhills Riviera palette 🎨 🥰 and boy I’m so ready for spring/summer! What is your favourite season? 💘 ______ Products Breakdown . FACE @milkmakeup Hydro Grip Primer @colourpopcosmetics No Filter Foundation @nyxcosmetics_uk Can’t Stop Won’t Stop Concealer @milkmakeup Setting Powder . COMPLEXION @kyliecosmetics Bronzer in ‘Khaki’ @anastasiabeverlyhills Blush Kit ‘Radiant’ @kyliecosmetics Highlighter in ‘Ice Me Out’ . BROWS @limecrimemakeup Precision Brow Pen in ‘Baby Brown’ . EYES @anastasiabeverlyhills Riviera Palette @hudabeauty Melted Shadow ‘Dinero’ @benefitcosmeticsuk Roller Liner in Black @unicorncosmetics Lashes . LIPS @limecrimemakeup Wet Cherry Lipgloss in ‘Sour Cherry’ ______ #anastasiabeverlyhills #abh #norvina #riviera #hudabeauty #colourpop #makeuptutorialsx0x #flawlessdolls #slave2beauty #eyemakeup #makeupjunkie #motd #limecrime #fakeupfix #fakeuproom #milkmakeup #allmodernmakeup #highlighter #kyliecosmetics

A post shared by Rady (@grwrady) on

Jana Hrmová/@janahrmi

Jana Hrmová prerazila predovšetkým vďaka reality šou Farma, no trúfame si povedať, že dnes patrí k najlepším beauty youtuberkám na slovenskej scéne. Okrem klasických videí o líčení u nej nájdeš perfektné recenzie na kozmetické produkty a ak sa jej niečo nepáči, nemá problém to povedať na rovinu.

Práve to sa nám na nej páči najviac, pretože vieš, že to nie je len čistá reklama, ale svojim fanúšičkám chce skutočne pomôcť a poradiť ako najlepšie vie. Na Instagrame tiež pravidelne prezentuje novinky a na všetkom si dáva naozaj záležať.

Lucia Sládečková/@lucidstyle_official

Lucku budeš určite poznať pod umeleckým menom Lucid Style. Patrí totiž k najznámejším vizážistkám na Slovensku a na Instagrame ju sleduje takmer 225-tisíc fanúšikov. S make-upom dokáže narobiť hotové zázraky a rozhodne si pozri aj jej rôzne premeny, kedy sa len pomocou šminiek premenila na známe tváre.

Lula Gachulincová/@llnzz

Luciu Gachulincovú pozná každý skôr pod menom Lula. Podobne ako Janka, aj Lula sa zviditeľnila na Farme. Dnes je z nej ale úspešná podnikateľka, má vlastnú značku umelých rias, ktoré aj z obyčajného líčenia dokážu urobiť výnimočné.

View this post on Instagram

🏝

A post shared by Lulenzz "Lula" Gachulincová (@llnzz) on

Martina Horňáková/@martinahornakova

Pre Momu sú typické predovšetkým výrazné očné linky, ktoré si dokáže urobiť vskutku dokonalé. Ak máš teda nedostatky práve v robení linky a jedno oko nikdy nevyzerá ako to druhé, Martina ti určite pomôže.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty