Instagram/llnzz

Sme naozaj rady, ak môžeme písať o inšpiratívnych mladých Slovenkách, ktorým sa darí a ktoré sa vo svojom živote naučili, čo dôležité je a naopak, čo nie. Jednou z nich je nepochybne aj podnikateľka a influencerka Lucia Gachulincová. Na svojom Instagrame zdieľala fotku spred 5 rokov a práve v takýchto chvíľach vidíš, akou zmenou človek môže prejsť, ak naozaj chce.

Lula sa zviditeľnila najmä vďaka reality šou Farma 8, kde však bola ešte úplne inou osobou, než je dnes. Ak ju sleduješ, určite vieš, že prešla zmenou nielen po fyzickej, ale hlavne po psychickej stránke. Skončila s fajčením a pitím alkoholu a nebála sa otvorene hovoriť ani o svojom boji s úzkosťami.

Pravidelne cvičí, snaží sa dodržiavať zdravú životosprávu a to všetko sa odzrkadlilo aj na tom, ako skvele dnes vyzerá. Pozri si na porovnanie fotky, ktoré pridala do svojich storiek na Instagrame. Na prvý pohľad by si ani neverila, že ide o jednu a tú istú osobu a medzi týmito fotkami je pritom rozdiel len 5 rokov.

zdroj: Instagram/llnzz

Ako vidíš, aj Lucia je jasným príkladom toho, že keď sa chce, všetko sa dá. Ak hľadáš motiváciu, určite ti odporúčame sledovať jej profil, kde nájdeš plno inšpirácie na to, ako začať so sebou niečo robiť a ako zmeniť svoj život od základov.

Spomínaš si na Lulu aj z reality šou Farma 8 (rok 2017)?

A ako vyzerá Lucka dnes?

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News