Lula Gachulincová o svadbe
Instagram/llnzz

Už vie takmer celé Slovensko, že influencerka a podnikateľka Lula Gachulincová je zasnúbená, no tvár svojho partnera na Instagrame ešte neukázala. Aj to bolo témou otázok od fanúšikov, ktorým dala priestor povyzvedať sa niečo ohľadom jej života.

Dátum svadby však ešte nevieme, no ex farmárka prezradila, že sa to dozvieme v ten správny čas. Už sme totiž videli aj šaty, ktoré si oblečie, čo znamená, že to príde už čoskoro.

Nenechala sa nachytať

Fanúšikovia ju prostredníctvom otázok na instagramovom účte snažili nachytať. Chceli, aby im ukázala tapetu telefónu. Predpokladali totiž, že tam má práve tvár svojho snúbenca a veru, že mali pravdu. Lula s nimi však pekne vypiekla a otázkou prekryla jeho tvár.

Lula s priateľom
zdroj: Instagram/llnzz

Súkromie si Lula stráži a otázky ohľadom partnera jej išli poriadne na nervy. Určite sa tomu nebudeš čudovať ani ty, keď zistíš, čo sa jej fanúšikovia pýtali. Veď sa pozri sama.

„Na Facebooku si označila profil svojho priateľa a tu ho skrývaš,“ napísal jej jeden z nich.

„Kristove rany. Ja ho neskrývam! Normálne sa držíme za ruky vonku, nemám cez neho deku. Keď si raz NEŽELÁ byť na mojom Instagrame, tak si to neželá. To neznamená, že ho nemôžem označiť niekde na Facebooku,“ odpísala rozčúlená Lula.

Lula otázky o priateľovi a svadbe
zdroj: Instagram/llnzz

Lula otázky o svadbe

Aký je ich vzťah?

Ďalšia otázka bola celkom zaujímavá. Týkala sa toho, ako sa s priateľom spoznali. Influencerka odpovedala: „Na Instagrame. Hahaha, peklo som vtedy žila, jedna z najhorších etáp môjho života. Ale som rada, že ma spoznal takú, lebo poznal moje najtemnejšie ja a aj tak chcel byť so mnou.“

Lula Gachulincová otázky
zdroj: Instagram/llnzz

Zaujímavá a zároveň aj trochu vtipná bola ďalšia otázka. „Riešila/neriešila by si, keby tvoj priateľ po svadbe nenosil obrúčku?“ opýtala sa zvedavá fanúšička, ktorá zrejme nevie čo má robiť so svojím novomanželom.

„Fuuu, keby sa nepriznával za to, že má manželku takúto brutálnu ženu, tak by s ním niečo nebolo v poriadku,“ zažartovala ex farmárka.

Lula Gachulincová otázky o priateľovi
zdroj: Instagram/llnzz

Podobná bola aj ďalšia otázka. „Ako riešiš, keď máš pocit, že tvoja polovička ťa nevníma a nepočúva?“

„Porazil Tetris kvôli mne. Teraz povedal, že ho otravujem. Ale vraj to ja nepočúvam a nevnímam, že mu to robí nervy,“ prezradila Lula.

Lula Gachulincová - 1
zdroj: Instagram/llnzz

V ďalších otázkach sa zvedaví fanúšikovia opäť vrátili ku svadbe. Podnikateľka prezradila, že sa vôbec nehodí povedať, kedy sa chystá svadobný deň D. Potom však priznala, že sa na sociálnych sieťach dočkáme aj svadobných fotiek. Tešíš sa?

Lula otázky
zdroj: Instagram/llnzz

Lula otázky o snúbencovi
zdroj: Instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News