Instagram/llnzz

Influencerka a podnikateľka Lucia Gachulincová si opäť raz prechádza kritickejšími časmi. Na svojom instagramovom profile sa „pochválila“ tým, že ľudia ju kvôli novej spolupráci začali kritizovať. No čo je ešte horšie, prišiel jej list z advokátskej kancelárie, v ktorom ju chcú zastrašovať za to, čo povedala.

Lula prekvapila novou spoluprácou, pretože spolu so Zuzanou Plačkovou vytvorila nový kolagén. Tento je však trochu odlišný od tých predchádzajúcich. Lula si svoj profil dala ako súkromný, takže ak si budeš chcieť pozrieť viac jej príspevkov a fotiek, budeš ju musieť najskôr sledovať.

„Drahý môj sledovateľ. Pokiaľ ma teraz sleduješ a cítiš sa skvele, tak som úprimne šťastná. Ale pokiaľ ma sleduješ a necítiš sa tak dobre, tak práve k tebe hovorím. 7 rokov úzkostnej poruchy – to je to, čo som prežívala a vieš to o mne. 7 rokov som zažívala neskutočne divné fyzické symptómy, ktoré mi spôsobovala moja hlava. Je veľmi zlé, keď si človek začne uvedomovať, že niečo sa deje, až vtedy, keď sa mu to reálne deje,“ začala Lucka svoj príbeh.

zdroj: Instagram/llnzz

Sama ignorovala varovné signály a to, že sa necítila šťastná alebo milovaná. Nechcela, aby o tom vedeli ostatní ľudia a tí by jej to možno ani neverili, pretože si mysleli, že na prvý pohľad krásna žena nemôže mať takéto problémy.

Keďže chce ľuďom pomôcť, aby sa takto necítili, bola nadšená, keď ju Zuzana Strausz Plačková oslovila na spoluprácu. „Vytvorila som kolagén, ktorý sa nazýva „Love Yourself“ a práve preto som tam pridala zložky, ktoré sú blahodarné pre ľudskú psychiku. Lepšie zvládať stres, lepšie spať a celkovo sa lepšie cítiť vám napomáha práve tento kolagén,“ prezradila o svojej novinke.

Výťažok z predaja pôjde na občianske združenie „Úzkosti a panická porucha“, ktorého je aj sama Lula členom. Za vyzbierané peniaze by chceli urobiť bezplatné sedenia pre ľudí, ktorí podobnými poruchami trpia.

Pozri si celé video, v ktorom Lucia porozprávala o svojej novinke

A ako to už býva zvykom, nie všetci jej fanúšikovia boli empatickí a nadšení z novej spolupráce. Opäť raz sa na ňu zvalila vlna kritiky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News