instagram.com/llnzz

Lucia Gachulincová alias Lula patrí na Instagrame k vplyvným Slovenkám. Už viac ako 100-tisíc sledovateľov svedčí o tom, že má čím zaujať. A nie je to len jej krásou. 

Jej fanúšikovia rozhodne cenia najmä jej úprimnosť a životný štýl. Lula povie čo si myslí tak, ako to cíti. Ako človek, ktorý sa verejne prezentuje sa denne stretáva s rôznymi reakciami a „radami“ na jej osobu od ľudí, ktorých ani nepozná. Niektorí si totiž myslia, že vedia najlepšie, čo by mali alebo nemali iní robiť.

V poslednom poste sa preto k tejto téme vyjadrila: „Nedavaj si tu hnedu na vlasy, nedavaj si prsia, prečo si si dala pery, nemôžeš byt na seba taká prísna , musíš sa aj zabávať, načo ti je vysoká, aj tak ti to uspech nezaručí. Pod si vypit!„, začala v príspevku príkladmi komentárov, s ktorými sa často stretávala.

Následne pokračovala vyjadrením: „Ja len, že som rada, že som tie rady vtedy nepočúvala. Stále ich nepočúvam, viem najlepšie, čo je pre mna dobre. Myslite, že to niekedy ľudia pochopia, že radiť cudzim bez toho, že si niekto pyta ich názor je hovadina?😂🐒“.

My jej slovám tlieskame! Každá z nás vie, čo je pre ňu najlepšie a nikto nechce, aby mu do života niekto kecal. Aj tak sa však nájdu ľudia, ktorí nechcené „rady“ rozdávajú, kde sa len dá. Ber si preto príklad z Luly a ži tak, aby bolo najlepšie tebe a nie iným. 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News