Milá žena,

neviem, čo práve zažívaš, no musí to byť ťažké. Možno ti niekto zlomil srdce, možno ťa niekto oklamal, podviedol alebo si stratila blízku osobu. Nikdy však nesmieš zabúdať na to, že všetko je tak, ako má byť.

Napriek tomu, čo ťa trápi, sa dá v každej situácii nájsť niečo, čo je dobré. Pretože všetky zlé veci sa dejú preto, aby mohli prísť tie lepšie. Chápem, že niekedy ti osud na plecia naloží toľko, že sa pýtaš, ako to máš odniesť. Si vyčerpaná a nevládzeš.

Nech ťa život akokoľvek zlomil, vždy je šanca na lepší deň, týždeň alebo mesiac. V každom období svojho (nešťastného) života si môžeš povedať, že to bude dobré. Či už na to veríš alebo nie.

Nájde sa niekto, kto ti srdce nezlomí.

Nájde sa niekto, kto bude k tebe úprimný.

Nájde sa niekto, pri kom sa budeš cítiť dobre, keď budeš sama sebou.

Nájde sa niekto, kto ťa nikdy neopustí.

Nie je všetko len čierne a biele. Aj tá osoba, o ktorej si myslíš, že má perfektný život, ho taký nemá. A aj tá osoba, o ktorej si myslíš, že je stále nešťastná a nemá dôvod na radosť, sa niekedy usmieva a potešia ju maličkosti.

Ver načasovaniu a tomu, že všetky dobré veci sú pred tebou. Aj keď prišla situácia, o ktorej si si myslela, že ju nezvládneš, zvládla si ju. Bola si silná a napriek preplakaným nociam si tam, kde si. Máš život, ktorý možno nie je dokonalý, ale nikto iný ho nežije. Iba ty si dostala možnosť dívať sa na okolie tvojimi očami a cítiť ho tvojimi pocitmi.

Nevzdaj sa toho, pretože keď sa vzdáš, budeš nešťastnejšia ešte viac. Oveľa viac by si oľutovala niečo, čo neurobíš ako to, že niečo urobíš.

Možno to nevyjde, no spolu s tým nájdeš vždy niečo pozitívne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.