Áno, hovorím presne o tej útulnej predajni v centre mesta, kde je všetko inak, ako v našich obchodných centrách. Nestretneš sa s davmi ľudí, ktorí do teba udierajú, ani ľudí, ktorí sú uponáhľaní a v ich očiach vidíte slovo akcia.

Vojdem do vnútra, kde sedí slečna v mojich rokoch, usmieva sa a ja začínam mať dojem, že sa tam nejakú tú chvíľu zdržím. Všetok tovar je na kope a ja neviem, kam sa pozriem skôr.

Osobne nie som odborník na zdravú výživu, pretože, ako každý z nás som aj ja gurmán a viem si pochutnať na dobrom jedle. Ale na druhej strane si musíme povedať pravdu, že jedlo v našich obchodoch a na našich tanieroch už nie je to čo bývalo.

Čím ďalej, tým viac, jedlá obsahujú umelé sladidlá, nezdravé tuky, chemické látky a farbivá, ktoré nášmu zdraviu neprospievajú. Či chceme, alebo nie, nevyhneme sa tomu. Určite moje rozhodnutie nie je o tom, že som prestala jesť. Ale o tom, že som sa rozhodla pomôcť môjmu organizmu pomocou vitamínov a zaujímavých vecí, ktoré som v tejto predajni objavila a ktoré ti samozrejme chcem predstaviť.

V hlavnej úlohe TUK. Určite každá z Vás prečítala tisíce článkov o tom, že je najlepšie piecť na kokosovom oleji, že repkový olej je lepší ako slnečnicový a že šalát, by sme si mali pokvapkať olivovým olejom. O tom je veľa diskusií, ale rozmýšľala si aj nad tým, že by si si dala olej iba tak ráno na lyžicu a vypila ho ? Znie to asi trocha čudne, ale je to vitamínová bomba, ktorá dokáže vyplaviť z tela kopec škodlivých látok a chráni nás pred rôznymi ochoreniami.pexels-photo-127713foto: pexels.com

Mrkvový olej – zlepšuje zrak, pôsobí pozitívne na rast vlasov, pomáha pri kožných chorobách a oslabení organizmu.

Olej z čiernej rasce – napomáha regenerácií kožných buniek, sťahuje póry (áno presne tie škaredé malé bodky na nose), posilňuje imunitný systém, je vhodný pri alergiách, urýchľuje hojenie rán.

Amarantový olej – Chráni a detoxikuje pleť, hydratuje a zvláčňuje pokožku, znižuje svrbenie pri uštipnutí hmyzu a lieči herpes.

Samozrejme je ich na trhu oveľa viac, ale nás práve zaujíma to, čo zapôsobí na naše zdravie a dopomôže nám ku krajším nechtom, vlasom a skrášli našu pleť.

Detox. Áno počuješ správne poďme si dať detox. Moja rada nespočíva v hladovke, ale chcela by som ti povedať o zázraku menom kremelinový prášok. Kremelina je sypký prášok (hornina), ktorá sa ľahko štiepi a skladá sa zo zvyškov diatomov a má širokú škálu použitia. Užívaš 1 lyžicu denne, rozmiešanú v poháre vody. No už o pár dní budeš prekvapená, čo s tvojím telom tento prášok dokázal.

Už po prvom užití ti z tela odplaví nežiaduce baktérie, ktoré sa v tele ukladajú. Sú to napríklad: huby, plesne, parazity, vírusy a ťažké kovy. Ani si nevieš predstaviť koľko ich v tele máš…… Tento proces sa spustí už po prvom užití a k tomu všetkému ti vyživí vlasy, nechty, pokožku a imunitný systém. Hotový zázrak,
uznaj sama.
pexels-photo-238302foto: pexels.com

Dúfam, že dáš na moju radu a hneď zajtra pôjdeš navštíviť tú malú predajňu, ktorú zvykneš obchádzať a určite ti tá milá slečna, alebo milý pán poradí s tým, čo hľadáš a pomôže ti s tvojím problémom. Skúsme niečo nové a poď do toho so mnou 🙂

Teším sa na to, že spoznám ďalší zázrak a budem sa môcť o neho s tebou podeliť.

 

cover foto: pexels.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness