Len nedávno sa jej podarilo urobiť štátnice a získať vytúžený titul Mgr. Lule Gachulincovej sa darí nie len v práci, študijnom živote, ale aktuálne aj v tom partnerskom. Po jej boku môžeme opäť vidieť chlapa a na svojom instagramovom profile ho začala pomaly ukazovať. Kto to je? 

Určite si spomínaš na to, že v priebehu marca tohto roku sa Lucka zdôverila fanúšikom a priznala, že sa so svojím priateľom rozišla. „Nič zlé sa nestalo, nič tragické a možno ani definitívne, kto vie, život je nevyspytateľný,“ napísala v tom čase. Niektorým táto zmena vtedy unikla, pretože súkromie svojho vzťahu si Lula strážila a ukazovala z neho len toľko, čo chcela.

Krátko po štátniciach čerstvá magisterka priznala, že je opäť zadaná. Aj v tomto prípade platí, že stará láska nehrdzavie, pretože Lula sa vrátila k svojmu bývalému priateľovi. Keďže sa rozišli v dobrom, asi si obaja utriedili nejaké veci a zistili, že im je spolu dobre.

V utorok večer Lula zverejnila vo svojom príbehu fotku, kde si s priateľom a psom užívajú domácu idylku. Môžeš si ju pozrieť na tomto odkaze. Upriamila pozornosť na to, že aj keď vyzerajú ako ukážkový fit pár, aj oni z času na čas zhrešia a dajú si aj čipsy alebo niečo sladké. Je to úplne normálne, a ak máš vybudovaný zdravý vzťah s jedlom, nemala by si mať po zjedení týchto pochutín žiadne výčitky.

Minulý piatok dokonca urobila výnimku a v príbehu zverejnila fotku, na ktorej bozkáva svojho priateľa. Určite si na jej profile postrehla, že sa pred týždňom vybrala do Tatier, kde zdolala svoj prvý štít. Spoločnosť jej podľa všetkého robila aj jej láska.

Tešíme sa, že Lula našla šťastie aj v tomto smere a nedarí sa jej len po pracovnej stránke. Spolu im to naozaj pristane a veríme, že im to spolu naozaj vydrží.

No nie je z nich krásny pár?

zdroj: Instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.