Influencerka Lula Almaksus

Influencerka Lula Almaksus pridala na Instagram príspevok, pod ktorým otvorene prehovorila o tehotenstve. Spočiatku to totiž nezvládala najlepšie. 

Známa slovenská exfarmárka, podnikateľka a influencerka, Lucia Almaksus (rodným priezviskom Gachulincová), prednedávnom prekvapila krásnou správou. Pod srdcom nosí svoje prvé bábätko. Začiatok tehotenstva pre ňu však nebol ľahký.

Prezradili ju šaty na Let’s Dance?

Fanúšikovia o tom začali diskutovať v okamihu, keď si Lula na priamy prenos Let’s Dance obliekla atraktívne saténové šaty, ktoré vyvolali rozruch. Fanúšikovia zbadali viac, ako by možno mali a okrem vykúkajúceho prsníka si všimli aj jej vypuklejšie bruško.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Po pár hodinách, čo fotky obleteli Instagram, domnienky followerov influencerka sama potvrdila. Dokonca sa rozhovorila aj o detailoch počas živého vysielania. A hoci nevieme, v ktorom týždni či mesiaci tehotenstva sa práve nachádza, prezradila, že prvý trimester má za sebou a vôbec pre ňu nebol ľahký.

Lula o tehotenstve

Svoje pocity Lula podrobnejšie popísala aj v najnovšom príspevku na jej profile.

„Nebudem vám klamať. Psychicky bolo pre mňa veľmi náročné pochopiť, že sa moje telo mení. Bola som zvyknutá mať disciplínu, jesť rozumne a premýšľať nad tým, čo je pre mňa nutrične najlepšie,“ začala influencerka, ktorá je známa tým, že miluje cvičenie a zdravý životný štýl.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

„Myslela som si, že to bude snáď navždy a ja musím povedať, že mne je už neuveriteľné 2 dni fyzicky celkom dobre a psychicky som sa dala dokopy tak deň po dni. Pomohlo mi dať to von a prijala som bruško ako moje nové ja a zmierila som sa s vyrážkami, lebo raz zmiznú,“ priznala a dodala, že sa pomaly pozerá aj po výbavičke pre bábätko.

„Na koniec chcem povedať, že je dôležité dávať svoje emócie najavo a je úplne v poriadku, že aj zo zdanlivo výbornej správy sa nemusíte každú sekundu svojho života tešiť a mať sa dobre. Nehanbím sa, že to bolo pre mňa náročné, som hrdá, že som to zvládla,“ uzavrela Lula.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News