Influencerka Lula Almaksus s manželom

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Influencerka Lula Almaksus sa stala mamou! Svojim fanúšikom to prezradila na Instagrame, kde zverejnila krásny záber. S manželom Adnanom dali dcérke nádherné a originálne meno.

Podnikateľka a influencerka Lula Almaksus patrí medzi známe tváre, ktoré sa objavili v reality šou Farma. Preslávila sa však najmä vďaka vlastnej kolekcii oblečenia a spoluprácam na Instagrame, kde je veľmi obľúbená. Sleduje ju tam viac ako 161-tisíc fanúšikov.

Tehotenstvo vie byť náročné

Svoje súkromie sa snaží chrániť. Aj tvár svojho manžela ukázala až na svadobných fotkách. Prvý trimester tehotenstva sa jej tiež podarilo utajiť. Až dovtedy, kým Bianka Rumanová nezverejnila spoločnú fotku s Lulou, ktorej spod saténových šiat vykúkalo bruško. Práve vtedy sa začalo špekulovať, že by krásna tmavovláska mohla byť tehotná.

O pár hodín neskôr to aj potvrdila umeleckými tehotenskými fotkami s manželom. Postupom času sa influencerka Lula Almaksus fanúšičkám zverila, že tehotenstvo vie byť náročné. Stala sa tak autentickou a tehotné budúce mamičky s ňou mohli súcitiť. Neraz jej v komentároch vzdali hold za to, že opisuje, aké to naozaj je.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Influencerka Lula sa stala mamou

Hoci pohlavie bábätka už zamilovaný pár vedel pri oznámení tehotenstva, rozhodli sa ho odhaliť až počas Dňa detí na dovolenke. Prostredníctvom fotiek, kde je influencerka Lula oblečená v ružových šatách, držiac balóny rovnakej farby, sme sa dozvedeli, že čakajú dievčatko.

Jej meno však rodičia nechceli prezradiť ešte pred pôrodom, pretože je originálne. Chceli, aby ho ich dcérka nosila ako prvá. Preto bolo veľkým prekvapením, keď dnes známa influencerka pridala krásnu fotku na svoj Instagram.

Fanúšikovia boli v očakávaní a už sa nevedeli dočkať, kedy Lula na svet privedie dcérku. Stalo sa tak práve včera. Na zábere, ktorý influencerka zverejnila, je v nemocnici s manželom Adnanom a v rukách drží ich spoločnú dcérku s nádherným menom.

AMINA ALMAKSUS, 10. 10. 2023. Táto puzzla nám tak chýbala. Čakali sme na teba celý náš život, bábätko naše. Si to najlepšie, čo sa nám kedy podarilo. Milujeme ťa,“ vyznala sa novopečená mamina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Hrdým rodičom srdečne gratulujeme! 

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News