Bianka Rumanová a Lucia Almaksus
Instagram/biankarumanova/llnzz

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že vojnovú sekeru ešte nezakopali. Aj keď sa už na adresu jedna druhej takmer nevyjadrujú, stále sa nájde niečo, prečo si posielajú odkazy. Najnovšie sa tak stalo opäť verejne a tentokrát už je jasnejšie, v čom vidia Bianka Rumanová a Lucia Almaksus (Gachulincová) problém. Mohlo by toto ukončiť ich hádky?

Už sú to 2 týždne od momentu, kedy sa na slovenskom Instagrame pred svojimi fanúšikmi „pohádali“ dve známe influencerky, ktoré patria k našim najsledovanejším. Všetko to odštartoval komentár o zásnubnom prsteni, ktorý mal byť údajne smerovaný na zamilovaný pár – Lauru a Martina z Love Islandu, čo ale nebolo potvrdené.

Spomínaný komentár zverejnila Bianka a Lula sa toho chytila, lebo za tým videla aj narážku na seba, keďže rovnaký snubák sama dostala. Pri tom to ale neostalo.

Bianka Rumanová

Influencerka Bianka Rumanová
zdroj: Instagram/biankarumanova

Prestrelka nabrala na obrátkach, keď do toho všetkého Lula poukázala na to, že Bianka vraj kopíruje jej štýl a ďalšia kauza bola na svete. Fanúšikovia týchto 2 krások sa rozdelili na dva tábory, podľa toho, na ktorej strane sa podľa nich nachádza pravda.

Aby toho nebolo málo, vodu do ohňa pridala aj ďalšia influencerka. To, čo si odkazovali a aké vyhrážky padli, si môžeš prečítať v našom minulom článku TU. Ani po niekoľkých dňoch sa však na celú kauzu nezabudlo a vojna influenceriek pokračovala vyjadrovaním sa k celej záležitosti.

To najnovšie zrejme naznačuje, ako by mohli obe na všetko zabudnúť. Alebo to nedokážu?

Lucia Almaksus

Lula
zdroj: Instagram/llnzz

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News