Almaksus, Rumanová
Instagram/llnzz/biankarumanova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Takáto prestrelka na slovenskom Instagrame zrejme ešte nebola. Minulý týždeň sa začala akási pomyselná „vojna“ medzi známymi kráskami, Luciou Almaksus (Gachulincovou) a Biankou Rumanovou. Celé to odštartovalo zverejnenie správy, ktorá mnohých pobúrila, pričom Lula neostala pred fanúšikmi ticho. Najnovšie priznala, že tuší, na koho bola daná správa mierená.

Sú mladé, štýlové, podnikajú, cvičia, motivujú. Lucia aj Bianka patria k obľúbeným Slovenkám na Instagrame, kde ich sleduje aj takmer rovnaké množstvo followerov. V mnohých veciach sa na seba podobajú a pritom ich nedávny konflikt úplne rozdelil. Rovnako tak aj fanúšikov, ktorí stoja buď na jednej alebo na druhej strane. Na povrch totiž vyšli informácie, ktoré sa doteraz skrývali.

Lula sa len nedávno vydala za dlhoročného partnera

Za všetko mohla správa zo súkromnej konverzácie, ktorú Bianka na svojom Instagrame zverejnila. „To je proste hanba takýto prsteň zásnubný, to radšej neviem, bez diamantu. To sa má tuším z troch výplat kupovať a tento stál max 600 eur,“ stálo v texte, ktorý jej poslala kamarátka. Rumanová k nemu dopísala svoj postreh, pričom chcela poukázať na to, že by si muži na výbere mali dať záležať.

Tejto správy sa chytila práve Lula, ktorá podľa svojich slov vie, o kom bola daná správa, pričom sa jej to samej dotýkalo, keďže rovnaký prsteň dostala aj ona od svojho manžela. Teraz vysvetlila svoje reakcie a aj to, či to s nimi neprehnala. A na koho bolo teda mierená správa, ktorá mala zosmiešniť zásnubný prsteň?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News