Bianka Rumanová a Jovinečko

Podnikateľka a influencerka Bianka Rumanová zmenila svoj imidž, s čím sa pochválila v stories na Instagrame. Jej priateľ Filip Jovanovič alias Jovinečko z nej musí byť totálne namäkko.

Fanúšikovia ich spolu milujú

Bianka Rumanová je známa tým, že miluje módu. Všetky najnovšie trendy v líčení či obliekaní má v malíčku, prečo ju obdivujú všetky fanúšičky na Instagrame. Sleduje ju tam už skoro 200-tisíc ľudí, s ktorými sa influencerka denne delí o svoje súkromie, rady ohľadom krásy a obliekania a dokonca aj prerábky svojho domu.

Okrem toho tam promuje aj vlastné produkty. Má totiž vlastnú značku kozmetiky, ale aj oblečenia. Nezabúda však ani na influencerské spolupráce či vtipné videá s jej priateľom Filipom Jovanovičom, ktorý je na sociálnych sieťach známy ako Jovinečko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Majú spoločný zmysel pre humor a cestovanie, prečo ich vzťah na Instagrame vyzerá priam idylicky. Idú tak vzorom mnohým párom po celom Slovensku. A z jej najnovšej premeny nebudú očarení len fanúšikovia, ale určite aj Jovinečko.

Bianka Rumanová zmenila imidž

Bianka Rumanová sa najnovšie ukázala po príchode od kaderníka s jemnou zmenou farby vlasov. Jej typická hnedá teraz má nádych červenej a aj ty musíš uznať, že jej to takto perfektne pristane.

„V dĺžkach mám červenú,“ napísala influencerka k videu v stories na Instagrame, kde fanúšikom ukázala svoje nové vlasy. Zo svojej najnovšej premeny je nadšená. A veru, že aj má prečo, čo povieš?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News