Bianka a Lula
Instagram/biankarumanova, Instagram/llnzz

Vojna influenceriek ešte neskončila! Celé to začalo, keď Bianka Rumanová na Instagrame zverejnila časť konverzácie s kamarátkou. Išlo o prsteň s jemným kamienkom, ktorý k zásnubám dostala aj Lula Almaksus (Gachulincová). Do priateľky Filipa Jovanoviča sa potom pustila aj mladá mamička Bibi Pospiechová, ktorá sa s ňou hádala o podplácaní followerov. Baby sa však opäť rozhodli jatriť staré rany a ku kauze sa vyjadrili vo svojich príbehoch.

Vojna influenceriek sa už stihla týkať týchto troch krások:

Bianka, Bibi a Lula
zdroj: Instagram/biankarumanova, Instagram/llnzz, Instagram/bibipospiech

To je proste hanba takýto prsteň zásnubný, to radšej neviem, bez diamantu. To sa má tuším z troch výplat kupovať a tento stál max. 600 eur,“ písalo sa v texte na Instagrame Bianky Rumanovej, čím nechcene vyvolala rozruch. Lula na tento príbeh takmer ihneď reagovala. A to týmto náznakom, o ktorom sa dočítaš po kliknutí SEM.

Vojna influenceriek zaujala dokonca aj Samuela Procházku a Olivera Oswalda, ktorí moderujú reláciu Sketch Bros v rádiu Európa 2. Z báb si vystrelili, pričom to schytala Bianka a jej priateľ Filip, ktorý do hádky nebol zapojený. Aj napriek tomu je kauza ešte stále aktívna a aj včera sa k nej obe vyjadrili.

Vojna influenceriek neutícha

Bianka dala fanúšikom na Instagrame priestor na otázky, a, samozrejme, že tí sú zvedaví a chcú vedieť všetko. „Teba som nesledovala vôbec, ale tvoje argumenty mi prídu zmysluplnejšie než dokonalej p. L. A.,“ napísal jeden z followerov influencerky, pričom iniciálky mali označovať Lulu.

Tá na túto správu ihneď reagovala: „Diky za kompliment, avšak ja tu nechcem vojnu. Ja si len stojím za svojím názorom, že hentá malichernosť bola len dobrý odrazový mostík pre ňu, ako v správny čas vytiahnuť aj ostatné veci, čo jej vadili a nepríde mi to vôbec vyrovnané s tým takto verejne začínať. Lebo áno, mohla ma zje*ať, že nesúhlasí, alebo aj súkromne napísať, že to vyznelo zle,“ odpísala.

„Nechápem, ako to jej nemôže dôjsť ponižujúce. Nepríde mi to fér, keďže ja som na ňu nepoukazovala. Možno je niekým ovplyvnená, lebo toto predtým nerobila… A ja som ju mala za inšpiratívnu, že sa dlho hrabala zo psychických problémov a že dala taký glow up, ale toto sú kroky vzad,“ dodala vo svojom príbehu na Instagrame.

Začali to biankini fanúšikovia
zdroj: Instagram/biankarumanova

Lula ihneď reagovala

Je pravda, že Bianka už viackrát poukázala na to, že Lula nebola objektom jej myšlienok. Dokonca to zopakovala aj vo videu, kedy jej moderátori z Európy 2 volali. A exfarmárka aj prišla na to, na koho to bolo mierené, o čom sme ti takisto už písali.

„Neviem, čo sa stále dookola niekto motá v jednom kruhu a hovorí, že niekto nie je úprimný. Evidentne bolo hovorené o prsteni, ktorý mám teraz na ruke. Síce to nebolo na moju osobu, ale na osobu, ktorá má identický, rovnaký prsteň, ako mám ja,“ reagovala Lula a doplnila, že jej Bianka pred trištvrte rokom blahoželala k zásnubám a snubáku. No zarazilo ju aj, že Bianka vo svojom príbehu spomenula Luline psychické problémy. Keďže je to súkromná záležitosť, nepríde jej správne, aby o nej v tejto súvislosti hovorila na svojom profile.

Lula Gachulincová o svadbe
zdroj: Instagram/llnzz

Veď sa na to pozri sama vo videu:

Zdroj: Instagram/biankarumanova, Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News