Bianka Rumanová

Obľúbená influencerka Bianka Rumanová neskrýva slzy dojatia. Na Instagrame pridala hneď niekoľko záberov, ktorými potvrdila radostnú správu. K celej situácii sa už vyjadril aj jej priateľ Jovinečko.

Bianka Rumanová je obľúbená influencerka, ktorú na Instagrame sleduje už takmer 200-tisíc followerov. Tmavovláska tvorí pár s komikom Filipom Jovanovičom alias Jovinečkom. Dvojica minulý rok doslova šokovala svadobnými fotkami. Neskôr však vysvitlo, že celé to bol iba fór a manželia sa z nich nestali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Bianka si v týchto dňoch plní sen v podobe rekonštrukcie domu, ktorý kúpila. Ako už viackrát priznala, toto je naozaj jej splnený sen a o novom domove sa jej už aj snívalo. Ako sa však nedávno ukázalo, detská izba v ňom zatiaľ nebude, pretože Bianka sa maminou zatiaľ stať neplánuje.

Bianka Rumanová si splnila svoj dlhoročný sen

Influencerka však v týchto dňoch prežíva obrovskú eufóriu a na Instagrame ukázala aj slzy dojatia. To, čo ju dokázalo tak neskutočne dojať, ťa možno prekvapí.

Ja nemám slov, ja som sa tak strašne dneska potešila, keď mi mama zavolala FaceTime. Ja som sa od šťastia aj rozplakala. Strašne som sa potešila a odpadla som. Tá kuchyňa je dokonalá,“ priznala v stories.

Bianka neskôr zdieľala aj zábery jej prvej reakcie, keď uvidela svoju novú kuchyňu. Presvedč sa sama po kliknutí SEM, že jej pohlaď stojí naozaj za to. Influencerka si do svojho nového domu vybrala celkom prekvapivo ružovú kuchyňu, čím si splnila svoj detský sen. „Ako malá som sa v takejto kuchyni hrávala. Môžu byť sny realita? Môžu!“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Na Instagrame sa následne objavilo veľmi veľa záberov jej novej kuchyne a nechýbalo ani video, ako ju influencerka spolu s priateľom uvideli na živo. Nové kráľovstvo síce ešte nie je dokončené, ale už teraz vyzerá skvelo.  „Čosiiii, úúúú,“ zneli prvé slová Jovinečka.

Zdá sa teda, že ružová kuchyňa urobila radosť nielen Bianke, ale aj jej priateľovi. Čo povieš na takýto výber ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News