Bianka Rumanová a Jovinečko

Influencerka a podnikateľka Bianka Rumanová poriadne naložila posmeškárom na Instagrame. Servítku pred ústa si veru nedala. Oni ale spravili to isté, keď influencerov označili za prostitútky.

Bianka Rumanová je na sociálnych sieťach známa tým, že s každým hejterom si vie bravúrne poradiť. Pred niekoľkými mesiacmi sa dostala aj do akejsi vojny influenceriek, v ktorej nikoho nešetrila. A tak to bolo aj teraz. Skupina „fanúšikov“ totiž nazvala influencerov prostitútkami a známa brunetka sa do nich pustila.

Bianka Rumanová
zdroj: Instagram/biankarumanova

Bianka Rumanová si poradila s posmeškármi

„Influencer je skrátka človek, ktorého si vieš kúpiť,“ povedala fanúšička vo videu. „Ako taká prostitútka,“ reagovala na to ďalšia, na čo jej kolegovia prikývli a dali jej za pravdu.

„Vy ste ale tiež niekoho prostitútka, keď tam sedíte v tom kancli a balíte tie veci. Len asi ste sa zapredali za málo peňazí, tak teraz na to pindáte,“ začala Bianka v jednom z videí.

„Niekto ide haniť druhého povolanie až takto, že povie, že to je nejaká prostitútka, ktorú si vie zaplatiť,“ pokračovala v ďalšom príbehu. „Tým pádom je každý niekoho prostitútka. Niekto je prostitútka štátu, lebo robí v štátnej firme. Toto naozaj vôbec nie je v poriadku,“ dodala Bianka Rumanová.

„Aspoň, keby to bolo vtipné, ale oni ako keby ani nedali nikde náznak toho, žeby to mysleli zo srandy,“ doplnila a vo videu uviedla aj viacero príkladov, pomocou ktorých svoj názor fanúšikom vysvetlila.

„Aj oni si chceli týmto urobiť promo, lebo schválne natočili o influenceroch, nech sa máme čoho chytať. Ale nebudem ich menovať, ani pridávať ich účet, aby som im ten môj marketing nedala,“ napísala Bianka ešte pod video.

Čo na tento „vtip“ hovoríš ty? Mala Bianka pravdu a dotyční by si mali dávať pozor na to, čo zverejnia?

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News