Čo na srdci, to na jazyku. Tým sa riadi aj úspešná podnikateľka a čerstvá magisterka Lucia „Lula“ Gachulincová. Táto úprimnosť však nemusí vyhovovať každému. Keď na svojom Instagrame dala priestor pre otázky, fanúšikov zaujímalo aj jej ironické vystupovanie či sumy, ktoré utráca za kabelky.

Jedna otázka smerovala aj na kritiku a dôvod, prečo ju Lula nedokáže zniesť, ak sa týka jej osoby. „Prečo by som mala niekoho, kto nie je ani z polovice dobrý tak ako ja, počúvať? Úspešní ľudia učia, nekritizujú. Takže ja sa od nich učím, obdivujem a pozorujem ich kroky. A vy ostatní sa môžete kritizovať medzi sebou, mne tie niemandské reči nikdy k sebarozvoju nepomohli,“ odpovedala influencerka.

Ďalšiu fanúšičku zaujímalo, prečo odpovedá Lula ironicky. Ako inak, aj na takúto otázku našla trefnú odpoveď. „Ja nie som prvá dáma, nedodržujem predom napísanú etiketu – lebo nemusím. Instagram je album osobnosti. Nemusíme sa chovať podľa toho, ako by sme pre niekoho mali. Ja som ja. Som ironická, som sarkastická, som veľakrát necitlivá a príliš reálna, a preto ma toľko ľudí zbožňuje. A presne toľko isto ľudí ma musí za to neznášať.

Keby som neutrálna, tak sa vytratí moja osobnosť a nikdy nikoho mojimi podrývačnými poznámkami možno neprinútim napríklad nepiť. Nie je to to, že by som bola príliš ironická. Tvoja hranica je len inde stanovená v tolerancii irónie. Ale to neznamená, že ja som zle alebo ty si zle. Presne takto to musí byť,“ nedala sa Lula vyviesť z rovnováhy.

zdroj: Instagram/llnzz

Jej sledovateľov zaujímalo aj to, ako vyzerala pred tým, než si nechala napichať pery. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že tento zákrok podstupuje pravidelne. Lula teda zverejnila fotku z roku 2016, na ktorej má tiež plnšie pery. Ale také niektoré ženy dostanú do svojho vienka už keď sa narodia.

Pamätáš si na náš článok, kde sme porovnávali, ako Lucka vyzerala pred 5 rokmi? Prešla neskutočnou zmenou a dnes vyzerá naozaj dokonalo.

zdroj: Instagram/llnzz

Keďže na sebe pracovala (fyzicky aj psychicky), teraz sa dostala do stavu, ktorý mnohé z nás nedosiahnu možno nikdy. Je úspešná, spokojná, obľúbená a taktiež finančne zabezpečená. Nejde len o Instagram, ale Lucia je úspešná podnikateľka a za tým je tiež veľmi veľa práce.

Je preto úplne normálne, že sa chce za svoju drinu odmeniť a môže tak urobiť napríklad aj novou kabelkou. Pri otázke na jednu kabelku, ktorú nosieva, zverejnila aj sumu, ktorú za ňu utratila. To, samozrejme, neušlo kritickému oku fanúšikov. Na otázku, prečo za kabelku utratila 3 200 eur, hneď napísala výpočet, koľko peňazí dokáže ročne ušetriť len za to, že nefajčí a nepije. 

Aj keď sa ti to možno nedá, ide o poriadne vysokú sumu. Za tie tri roky, čo s týmito neduhmi skoncovala, sa jej mohlo podariť nasporiť aj 18-tisíc eur. Jedna kabelka preto nikomu neublíži. Skôr si ubližuješ ty sama, ak sa týchto zlozvykov nevieš zbaviť. Pozri, koľko peňazí tak vyhadzuješ do vzduchu.

zdroj: Instagram/llnzz

Páči sa nám, že Lucka sa na nič nehrá a presne ako napísala, z tohto dôvodu ju sledujú tisícky rovnako zmýšľajúcich ľudí. Kým iné známe osobnosti by možno na takéto otázky odmietli odpovedať, ona s tým problém nemá.

Zdroj: Instagram/llnzz

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.