Instagram/llnzz

Tak tomu sa povie prekvapenie, ktoré poteší nejedného sledovateľa. Lucia „Lula“ Gachulincová sa na svojom instagramovom profile pochválila tým, že už čoskoro si zahrá v televíznom seriáli. Najskôr dala fanúšikom možnosť hádať, ktorý to asi bude a napokon to aj sama prezradila.

Mnohí ľudia majú Lulu zapamätanú predovšetkým z Farmy. Odvtedy už prešlo veľa času a ona sama ukázala, že sa vie obracať. Má vlastnú značku umelých mihalníc a aj oblečenia a darí sa jej aj ako influencerke na Instagrame, kde pravidelne odporúča produkty, s ktorými je ona sama stotožnená a spokojná. Nie nadarmo ju sleduje viac ako 137-tisíc followerov. Získala si ich svojou úprimnosťou a otvorenosťou.

Na otázku, či by išla ešte do nejakej reality šou, odpovedala skôr záporne, pretože ju už nebaví, že ju majú ľudia zaškatuľkovanú práve takto. „Úprimne, rada by som sa už vymanila z povedomia ľudí ako účastníčka reality šou. Myslím, že je to už 5 rokov, kedy som tam bola. Vyšla som a mala som 10k (pozn. 10-tisíc fanúšikov),“ uviedla Lula na začiatok.

„To, čo mám teraz, som si vybudovala sama, aj keď som mala výhodnú štartovaciu pozíciu, za ktorú som vďačná. Lenže už som pre seba viac ako účastníčka reality šou. Som osobnosť. Plánujem robiť veľké veci, mám veľké plány a chcem mať lepšie ponuky a ak nie ponuky, tak ja sama sa postarám o svoju pozíciu, o ktorej snívam,“ dodala na záver so slovami, že je potrebné veriť v seba, ak chceš uspieť.

zdroj: Instagram/llnzz

Lula si zahrá v seriáli Svätý Max

Lucka napokon prezradila, že už čoskoro ju môžeme vidieť v novom seriáli Svätý Max, ktorý vysiela Televízia Markíza. Po prvej odvysielanej časti si vyslúžil množstvo pozitívnych ohlasov. „Mám tam asi 10 sekúnd a 4 vety, tak sa zase netešme,“ s humorom uviedla úspešná podnikateľka a teraz už aj herečka.

Tešíš sa na to, že si Lucia zahrá práve v tomto seriáli?

zdroj: Instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News