instagram/llnzz

Influencerka a podnikateľka Lucia Gachulincová, ktorú si mnohí dodnes spájajú s reality show Farma, je k svojim sledovateľom na Instagrame vždy úprimná. Krásna brunetka, ktorá je inšpiráciou pre mnohé ženy v oblasti zdravého životného štýlu či fashion, je momentálne po čerstvom rozchode.

Aj keď je známou tvárou a zo svojho života či osobných názorov odhaľuje dosť, stále si drží hranice súkromia, ktoré nie sú pre verejnosť. Do tejto oblasti spadal aj jej vzťah s dlhoročným partnerom Adnanom, s ktorým žila aj v jednej domácnosti. Ten nebol stotožnený s tým, aby sa objavoval verejne na internete a preto jeho tvár či iné detaily strážila. Všetko, čo prezradila bolo, že išlo o vyštudovaného športovca, ktorý bol od nej starší.

Podľa jej príbehov a rôznych odpovedí na otázky, ktoré dostáva bolo evidentné, že sa dvojica miluje a plánuje spoločnú budúcnosť. Tomu je však momentálne koniec a Lula vyšla von s úprimnými slovami.

Bývam v novom byte. Presťahovala som sa sama. Mala som potrebu skúsiť túto cestu, pretože som sa necítila byť úplne naplnená. Nič zlé sa nestalo, nič tragické a možno ani definitívne, kto vie, život je nevyspytateľný.“  uviedla k najnovšiemu príspevku, keďže fanúšikov zaujímalo, prečo sa tak zrazu presťahovala.

Na margo ukončeného vzťahu dala úprimne von svoje pocity: „Toto obdobie som sa rozhodla utriediť si svoje myšlienky a ciele a riadiť sa sama sebou. Doposiaľ som mala trošku iné plány a tie sa úplne nestretli s porozumením na tej druhej strane, takže chcem skúsiť iný variant, s ktorým som síce vlastne nepočítala, ale poslednú dobu som cítila, že niečo v mojom živote ma brzdí. Neposúvam sa, aj keď som sa snažila. Na záver vám chcem napísať, že som v pohode a verím, že aj naďalej budem🙏🏽 .“

Lula je silná žena a toto obdobie určite zvládne! Veď má podporu mnohých žien, aj známych tvárí, ktoré jej to v komentároch dali najavo. Aj my jej držíme v novej životnej etape palce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News