instagram/llnzz

Je krásna, úspešná a obľúbená. Lucia „Lula“ Gachulincová je vzorom pre množstvo žien, no doteraz skrývala tajomstvo, v ktorom sa môžu iné taktiež nájsť. I keď je šťastne zadaná v dlhodobom vzťahu, ktorý sa po menšej prestávke v tomto roku znova obnovil, aj ona v minulosti natrafila na toho nesprávneho.

Influencerka a podnikateľka, ktorá už dávno dokázala, že si pozornosť nezískala iba vďaka účinkovaniu v reality šou Farma, je k svojim fanúšikom vždy úprimná. Často im odpovedá na zvedavé otázky, ale aj také, pri ktorých prosia o životnú radu.

Bola si niekedy v toxickom vzťahu? Ak áno, ako si sa z neho dostala,“ opýtala sa včera večer jedna sledovateľka. Odpoveď zrejme prekvapila aj veľa dlhoročných fanúšikov tejto úspešnej ženy.

Jop. Veľmi ťažko. Presvedčila som sa vtedy, že chyba je vo mne, že ja nie som dostatočne vzdelaná, nerobím dosť, nie som dosť šikovná, ako mi ten človek aj tvrdil. Mala som ho za Boha a myslela som, že má pravdu. Neskutočne ma manipuloval,“ začala svoju odpoveď, v ktorej sa rozpísala o vzťahu z minulosti.

Vzápätí pokračovala priznaním, že v ňom došlo dokonca aj k násiliu. „Niekoľkokrát ma udrel a raz mi zlomil prst. Mlčala som o tom doteraz,“ napísala úprimne.

Aj jej priznanie môže pomôcť iným ženám, ktoré sa v podobnej situácii nájdu, pretože je dôkazom toho, že jej ex nemal pravdu a zhadzoval ju neprávom. Možno aj to je jedným z dôvodov, prečo je dnes známa kráska tak silná žena a neustále na sebe maká.

zdroj: instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News