Prvé rande býva vždy vzrušujúce. Nevieš, čo môžeš čakať, strach sa mieša s očakávaním a od neho sa budú odvíjať všetky ďalšie stretnutia. Druhé rande je fajn, odstrániš akýsi stres z neznámeho a môžeš potenciálneho partnera skúmať hlbšie. No tretie rande, je prelomové a ty by si ešte pred ním mala o svojom nádejnom partnerovi vedieť tieto 4 veci.

1. Či sa v jeho spoločnosti bavíš

Ako sa cítiš, keď si predstavíš vaše spoločné stretnutie? Tešíš sa naň alebo máš kŕče v bruchu? Toto by ti mohla veľa napovedať o tom, či sa v prítomnosti daného muža cítiš uvoľnene. Či  s ním môžeš byť sama sebou a zabávať sa.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: instagram.com/@couple

2. Či budete môcť byť spolu v najbližšej budúcnosti

Spoznala si nového chlapa, ktorý je úžasný. Má to však jeden háčik. O mesiac sa chystá zmeniť zamestnanie a presťahovať sa do inej krajiny. Po prípade sa rozhodol študovať v inom meste, alebo ísť dokonca na Erazmus. Vzťahy na diaľku sa dajú uniesť. Avšak horšie to je s ich budovaním. Každý začiatok vzťahu si vyžaduje intenzívne spoznávanie sa a stretávanie. Ak cítiš, žeby to nemalo budúcnosť kvôli okolnostiam a vzdialenosti, možno bude lepšie odstrihnúť sa na začiatku a ušetriť tak bolesť sebe aj jemu.

3. Či je medzi vami skutočná chémia

Na začiatku sa ti môže páčiť, no keď ho lepšie spoznávaš, celé čaro z neho vyprcháva. To nie je dobrým znamením na dlhodobý vzťah. Na to, aby vzťah fungoval v ňom musí byť chémia a príťažlivosť. A také niečo sa vynútiť nedá, a to ani po čase. Nie je to len o fyzickom vzhľade, daný človek ti musí byť sympatický so všetkým, čo sa v ňom ukrýva. Len tak iskra vášho vzťahu časom nevyhorí.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: instagram.com/@couple

4. Či obaja chcete rovnaké veci

V prvom rade, a toto naozaj odporúčam, si ujasnite, čo obaja hľadáte. Chce vážny vzťah alebo len niekoho, s kým zabije čas? Je pripravená viazať sa? A ty? Tieto otázky, hoci sa môžu zdať, že je na nich priskoro, je lepšie mať vyriešené hneď na začiatku. Vyhnete sa tak nedorozumeniam, ktoré by neskôr mohli niekomu z vás ublížiť.

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.