instagram.com/emmalacova

Kým kedysi podstupovali plastické operácie skôr dospelé a staršie ženy, dnes sa to stáva trendom aj pre takmer deti. A hlavne keď majú nejaký vzor, ktorý im ukazuje, že je to úplne normálna záležitosť.

Poznáš slovenskú influencerku Emu Lacovú? Na Instagrame ju sleduje viac ako 47-tisíc fanúšikov a stala sa tak vzorom predovšetkým pre tínedžerky, keďže ona sama má len 19 rokov. Dá sa povedať, že ide o trochu kontroverznú osobu, ktorá nemá problém s predvádzaním sa. Známe sú predovšetkým jej extravagantné outfity, v ktorých navštevuje každý rok Pride.

Na jej profile nájdeš množstvo fotiek s výrazným a netypickým make-upom a teraz sa rozhodla posunúť svoju tvorbu aj na YouTube, kde zverejnila video o svojich plastických operáciách. Možno si hovoríš, že čo by mohla 19-ročná baba podstúpiť?

View this post on Instagram

Moje 2 moods 🙃💞

A post shared by Ema Lacova (@emmalacova) on

Nuž, musíme uznať, že je toho pomerne dosť a so svojou prvou plastikou začala už v šestnástich rokoch. Ako prvý zákrok podstúpila vpichnutie botoxu do čela. Za uplynulé tri roky má za sebou zväčšenie pier, natiahnutie očí či vybratie tuku z líc. Vo videu zverejnila fotku aj na porovnanie, ako vyzerala pred zákrokmi a takmer sme ju ani nespoznali.

zdroj: youtube.com/Ema Lacova

Určite ťa ale zaujíma, koľko ju všetky tieto zákroky vyšli. Ako sama vo videu zrátala, každý zákrok stál niekoľko stoviek a dokopy sa to vyšplhalo na sumu 4-tisíc eur! Na to, že má len 19 rokov, celkom slušná suma, nemyslíš? Jeden zákrok si dokonca vypýtala ako darček na narodeniny.

Všetky zákroky spôsobili minimálne to, že Ema vôbec nevyzerá na svoj vek a určite jej ľudia tipujú pár rokov viac. Otázne už iba je, či je toto vhodný vzor pre dospievajúce dievčatá, ktoré často trpia nízkym sebavedomím či depresiami zo svojho vzhľadu. Čo si o tom myslíš ty?

View this post on Instagram

Private party na unikovych schodoch🥂

A post shared by Ema Lacova (@emmalacova) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News