Slovenská influencerka

Jej život sa úplne zmenil a to ju tá najväčšia zmena postretne o pár mesiacov. Známa slovenská influencerka, Ema Lacová, sa len pred niekoľkými dňami pochválila na Instagrame fanúšikom s radostnou novinkou. S priateľom čaká bábätko. V rozhovore pre Markízu sa vyjadrila k tomu, či nie je na materstvo príliš mladá.

Má 21 rokov, na Instagrame viac ako 122-tisíc followerov a jej meno sa na Slovensku preslávilo vďaka kontroverznosti. Ema je dobrou priateľkou Slaytiiiny, takže o odvážne outfity, či prezentáciu bujarých večierkov u nich nikdy núdza nebola. Nielen, že svoje telo rada ukazuje, dokonca o svojej intímnej partii aj spieva.

Ema Lacová
zdroj: Instagram/emmalacova

Slovenská influencerka nie je skromná

Teda, taká nie je jej, ehm, miesto medzi nohami, o ktorom naspievala song „Skromná„. Pieseň má na YouTube viac ako 1,4 milióna pozretí. Mnohých tak možno šokovalo, že práve táto párty žena bude čoskoro mamou. „Tehotenstvo mi otvorilo oči, ako moc som ničila svoje telo a aj psychiku, a že sa dá žiť aj inak, lepšie a úprimne, takto šťastná som asi nikdy nebola,“ napísala, keď tehotenstvo oznámila.

Aj keď priznala aj to, že nebolo plánované, na dieťa sa veľmi teší. Problémy, ako možno majú iné mladé mamičky, jej strach nerobia. „Keď je žena finančne zabezpečená, má partnera, má kde bývať, už som si odžila to svoje, takže cítim, že toto je pravý čas pre mňa,“ uviedla k otázke, že je pre mnohých na bábätko primladá.

Divoký životný štýl pre ňu pred pár mesiacmi skončil, nič neľutuje a aktuálne má už nové priority. No nechystá sa len sedieť doma a variť polievku.

Ema a Adam
zdroj: Instagram/emmalacova

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News