Instagram/emmalacova

Myslíme, že mladú kontroverznú influencerku Emu Lacovú ti nemusíme veľmi predstavovať. Na Instagrame ju sleduje viac ako 64-tisíc fanúšikov a možno si minulý rok zachytila, ako sa verejne chválila svojimi plastikami a tým, koľko na ne minula

Niekto by povedal, že svojím najnovším počinom si vyslúži kritiku, no jej sledovatelia by nesúhlasili, pretože ju vychválili do nebies. Ema sa totiž najnovšie rozhodla rapovať.

Na tom by nebolo nič zlé, no keď si vypočuješ ten text, možno ostaneš trochu prekvapená. Polovicu času „spieva“ o tom, že jej p**a nie je skromná. Celá skladba je aj plná vulgárností, no Ema má na to jasný názor.

„Táto pesnička je vytvorená pre pobavenie, nemá nejaký hlboký význam. Som žena, spievam o SVOJEJ vagíne, ownujem moju se*ualitu. Mám právo na svoj názor, mám hodnotu a právo na rešpekt. Na československej scéne rapperi spievajú napríklad aj o hovnách, také týmto songom prispievam do bezmyselnej, ale zábavnej tvorby.

Tvorme čo sa nám páči a môžem asi celkom kašlať, čo si myslí nejaký Janko z Hornej Dolnej. Ja sa cítim fajn,“ napísala influencerka a po novom aj raperka vo svojom príspevku na Instagrame.

Daj nám vedieť do komentára, ako sa ti tento song páči. Sme zvedavé, čo si o Eminej novinke „Skromná“ myslíš.

Zdroj: Instagram/emmalacova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News