Influencerka Angie Mangombe a Josef Kůrka sa rozišli
Instagram/pepa_kurka/angie.mangombe

Súťažiaci z drsnej reality šou a známa influencerka sa rozišli. Ona sama to potvrdila pre portál Extra. Ich vzťah teda nezachránilo ani bábätko, ktoré na svet prišlo pred pár mesiacmi. Čo sa stalo?

Od našich susedov prichádzajú čoraz viac prekvapivé správy. Pred pár dňami sa začalo špekulovať, že influencerka Dominika Myslivcová sa s partnerom rozchádza iba pár mesiacov po narodení synčeka. Svedčať o tom malo hneď viacero náznakov. Rovnako sa teraz v českom šoubiznise rieši rozchod ďalšieho celebritného páriku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Josef Kůrka (@pepa_kurka)

Česká influencerka a súťažiaci z reality šou sa rozišli

Angie Mangombe je česká influencerka s africkými koreňmi. Na Instagrame ju sleduje už takmer 91-tisíc fanúšikov, s ktorými okrem práce zdieľa aj súkromné chvíľky.

Samozrejme, že vedeli aj o tom, že snúbencovi Josefovi Kůrkovi, ktorého si môžeš pamätať z reality šou Survivor, porodila synčeka Rafika. Zdá sa však, že ich vzťah nedokázalo zachrániť ani bábätko.

„Nie sme spolu. Je to naozaj čerstvé a zatiaľ o tom nechcem hovoriť,“ povedala influencerka pre Extra. Redakcia ju totiž požiadala o vyjadrenie potom, čo sa v kuloároch českého šoubiznisu začalo šepkať, že Angie a Josef sa rozišli.

Svojimi slovami ale kráska potvrdila špekulácie fanúšikov, ktorí si všimli, že dvojica zo sociálnych sietí odstránila spoločné snímky. Na Instagrame sa dokonca mali prestať sledovať. Na ich profiloch zostalo iba pár spoločných videí z ich podcastu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Angeli Mangombe (@angie.mangombe)

Olej do ohňa však ešte predtým priliala influencerka, ktorá na svojom Instagrame priznala, že svadba sa ruší.

„Som k vám veľmi otvorená, a tak si myslím, že vám toto dlžím. Chcela by som vám to povedať ešte skôr, než sa to k vám dostane z médií. Svadba sa ruší, nebude. Časom k tomu určite zverejním nejaké vyjadrenie a porozprávame sa o tom. Ale teraz sa musím sústrediť na iné veci v živote,“ napísala, čo zaznamenal portál Extra.

Zdroj: Extra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News