Tento sympaťák pôvodom z New Yorku nie je len komickým hercom, i keď mu to ide fakt skvele, i on sám režíruje a píše scenáre. Nuž, je to všestranný muž. Určite si si všimla, že jeho snímky sa naozaj oplatí pozrieť. Nielenže ti dokážu vytvoriť úsmev a spríjemniť nudný deň, ale dokážu vytvoriť až taký pocit, že máš chuť si pozrieť jeho filmy znovu a znovu. Čím to asi len tak bude.

No nič, preto sme sa dnes rozhodli ti priniesť pár skvelých tipov z jeho tvorby, staré dobré klasiky, ktoré si možno už aj videla, ale urobiť si také repete nebude nič odveci! Nech sa páči, toto sú oni…

Foter je lotor

Ak si nevidela tento film, prišla si oveľa a máš možnosť to napraviť. Vojna otca a manžela dcéry Roberta de Nira, ako si chcú obaja dokázať, kto je hlava rodiny! Vieš si to asi predstaviť… Keď si ty predstavovala svojho priateľa otcovi. Síce diel od dielu už stráca svoju kvalitu, ale stále to môžeme zaradiť medzi staré dobré klasiky.

Vybíjaná

Hlavnú rolu tu síce má Vince Vaughn a záporák je Ben, ale aj tak to na veci nič nemení, je to snímok, ktorý ťa proste zabaví. Film o tom, ako sa Peter LaFleur (Vince Vaughn) snaží zachrániť svoji malú posilovňu na úkor obrovskej Globo Gym. Preto sa rozhodne so svojimi priateľmi zúčastniť turnaju Vybíjanú, kde môžu získať finančnú odmenu.

Tropická búrka

Ďalší film Bena Stillera, v ktorom po jeho boku hrali veľké hviezdy ako Robert Downey Junior či Jack Black. Táto komédia ťa naladí… Podstata príbehu spočíva v tom, ako partička hercov natáčala film o vojne vo Vietname, samozrejme musia bojovať o vlastné životy. Napätie, sranda a skvelé zakončenie! Tak to si všetko môžeš pozrieť v tomto snímku. No schválne prezraď, ktorý sa chystáš pozrieť dnes večer?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.