Kristína Svarinská
Instagram/kristina.svarinska

Kristína Svarinská je úspešná slovenská herečka, ktorá najnovšie hviezdi aj v tanečnej šou Let´s Dance. Mnohí by jej ani netipovali, že už má 32 rokov, no aj napriek tomu po jej boku nie je vidieť žiadneho chlapa. Portál Plus 7 dní najnovšie prišiel s informáciou, že by sa vraj mala stretávať so známym slovenským influencerom.

Nie je ničím výnimočným, že sa v relácii Let´s Dance hovorí aj o možných vzťahoch medzi tanečnými dvojicami. Predsa len, trávia spolu veľa času a pri niektorých tancoch k sebe majú fakt blízko. To je aj prípad herečky Kristíny Svarinskej a jej tanečného partnera Mareka Kliča, medzi ktorými podľa ľudí preskočila iskra a vyzerali spolu ako čerství zaľúbenci.

Kika sa nedávno na túto tému vyjadrila a prezradila, že medzi nimi nie je nič, iba pracovné povinnosti. „Je samozrejmé, že mám k svojmu tanečnému partnerovi blízko, pretože s ním trávim aktuálne najviac času, keďže musíme trénovať pomaly 24 hodín denne. Marek je fantastický mladý muž a myslím si, že má skvelú budúcnosť pred sebou. Ale určite nič viac ako priateľstvo medzi nami nie je,“ prezradila mladá herečka.

V nedávnom rozhovore pre Refresher tiež prezradila, že otázky na jej ľúbostný život dostáva veľmi často a úprimne ju už unavuje na to odpovedať. Aj z toho dôvodu radšej otázky médií na jej vzťahy ignoruje. Keď má ale dobrú náladu, nerobí jej problém byť v tom otvorená a povedať, ako to je.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News