expl0

Slovenský YouTuber Expl0 je už nejaký ten piatok single. Po rozchodoch s obľúbenými Slovenkami sa však ukázal na Instagrame s ďalšou ženou. K spoločnému záberu pridal aj srdiečko. O koho ide?

27-ročného fešáka na Instagrame sleduje už vyše 539-tisíc ľudí a na YouTube má viac ako 958-tisíc odoberateľov. Na túto platformu už pridal 698 videí a jeho tvorbu a meno pozná takmer celé Slovensko.

Momu po jeho boku neskôr vystriedala Kristína Svarinská

Peter Altof, ktorého všetci poznáme skôr pod prezývkou Expl0ited, je vďaka svojej sláve na očiach verejnosti po každej stránke.

YouTuber tvoril pár s kolegyňou Momou, no ich vzťah sa rozpadol po piatich rokoch. Expriateľka mu však len nedávno poslala veľavravný odkaz. Expl0 mal vraj začať randiť s jej najlepšou kamarátkou. Medzi YouTuberom a influencerkou Naty Kerny však, podľa jej slov, nejde o nič viac ako len kamarátstvo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Altof – Expl0ited (@expl0ited_)

Natália priznala, že s Expl0m sú len tanečnými partnermi a spoločne sa chcú dostať do Let’s Dance. Práve v tejto tanečnej šou si známy Slovák našiel aj poslednú oficiálnu partnerku. Minulý rok sa tu zamiloval do slovenskej herečky Kristíny Svarinskej. Aj tento vzťah mu však stroskotal. Nedávno ho fanúšikovia dokonca spájali s mužom. Samotný Expl0 žiadny nový vzťah doteraz nepotvrdil.

Je Expl0 opäť zamilovaný?

Na Instagrame sa však teraz ukázal s ďalšou ženou a k ich spoločnému záberu v stories pridal aj srdiečko. Peter pridal na Instagram fotku, na ktorej je poriadne vysmiati a po svojom boku má záhadné dievča.

Pod príspevkom sa objavil aj popis: „Nemusí byť 31., aby ste s kamošmi oslávili koniec roka.“ 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Altof – Expl0ited (@expl0ited_)

Zdá sa teda, že dievča na fotke je len jeho kamarátka, čo myslíš?

Zdroj: Instagram/expl0ited_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News