Expl0

Nie je to vôbec dávno, čo sa Moma pustila do svojho expartnera Expla, kvôli jeho údajnému novému vzťahu. YouTuber má totižto tvoriť pár s jej najlepšou kamarátkou Naty Kerny. Samotná influencerka teraz pre TV Markíza prehovorila o ich vzťahu. Je Expl0 opäť zamilovaný?

Jedným z najstabilnejších párov v našom šoubiznise bola aj dvojica Peter Altof –  Expl0 a Martina Horňáková – Moma. Dvojica sa však prekvapivo po piatich rokoch vzťahu rozišla. Obľúbený YouTuber sa potom zamiloval do herečky Kristíny Svarinskej, ktorú spoznal počas tanečnej šou Let’s Dance. Ich vzťah sa však po siedmich mesiacoch známosti rozpadol.

Moma obvinila svojho ex z tajného vzťahu

Nedávno však prišlo nepekné obvinenie od jeho expriateľky. Moma totižto na svoj TikTok pridala video s popisom „Keď má tvoja najlepšia kamoška tak rada tvojho frajera, až sa s ním dá dokopy po tom, ako sa rozídete.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Moma (@martinahornakova)

Začalo sa tak šepkať, že Expl0 je opäť zamilovaný a jeho srdce si mala získať influencerka Natália Körnerová. Tu môžeš poznať skôr ako Naty Kerny a pamätať si ju môžeš aj ako bývalú snúbenicu rapera Pil C-ho.

Údajná frajerka prehovorila

Práve táto módna inšpirácia pre mnohé ženy s takmer 75-tisíc followermi na Instagrame sa teraz objavila pri mikrofóne TV Markíza. Všetci boli, samozrejme, zvedaví na jej vyjadrenie k Expl0vi.

„No, tak ako viete, my spolu tancujeme, takže my by sme sa chceli dostať do Let’s Dance. Je to stále pracovné a kamarátske. My sme kamaráti už dlhé roky,“ prezradila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Altof – Expl0ited (@expl0ited_)

Medzi touto dvojicou teda aj napriek dohadom nie je nič viac ako len kamarátstvo. Expl0 je teda podľa všetkého stále single.

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News