Expl0 a Moma
Instagram/expl0ited_/martinahornakova

Nová dráma v našom šoubiznise? YouTuber Expl0 a jeho expartnerka Moma si posielajú odkazy cez TikTok 5 rokov po rozchode. Prsty v tom má podľa Európy 2 mať aj influencerka Naty Kerny.

YouTuberi Peter Altof alias Expl0 a Martina Horňáková alias Moma kedysi tvorili jeden z najkrajších a najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu. Práve preto nás všetkých šokovalo, keď sa po piatich rokoch rozišli. Expl0 pred rokom tvoril pár s herečkou Kristínou Svarinskou, no aj ich vzťah sa po pár mesiacoch skončil.

Expl0 a Moma si posielajú odkazy

Aktuálne sa podľa Európy 2 povráva, že Kristína randí so svojím kamarátom, s ktorým sa objavila aj na Let’s Dance. Expl0 zase je spájaný s ďalšou influencerkou Natáliou Körnerovou alias Naty Kerny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Expl0ited Fans 🙂 (@exploited_fans)

A Moma sa po tomto zistení musela vyjadriť. Na svoj TikTok pridala video, ku ktorému napísala: „Keď má tvoja najlepšia kamoška tak rada tvojho frajera, až sa s ním dá dokopy po tom, ako sa rozídete.“

Dlho na seba nenechal čakať ani Expl0ited, ktorý sa vo svojom videu teší, ako o ňom Moma rozpráva aj o päť rokov neskôr po rozchode.

Fanúšikovia sa pod ich videami rozdelili na dva tábory. Zatiaľ, čo niektorí držia s Momou, iní jej prehovárajú do duše. „Je niekoľko vecí, ktoré sa nerobia. Jedna z nich je hádzať špinu po toľkých rokoch,“ píše jedna fanúšička pod videom Momy. „To sa asi nehodí po piatich rokoch,“ myslí si aj ďalšia. „Ja ťa mám hrozne rada, ale prečo to vyťahovať teraz?“ pýta sa ešte jedna.

@explosaurus

#zošitie s @Martina Horňáková sorry swifties ❤️😅

♬ original sound – Explo

Niektoré fanúšičky si zase myslia, že nech odvtedy ubehol akýkoľvek čas, randiť s expartnermi najlepších kamarátok sa nemá. Aký máš na to názor ty?

Zdroj: TikTok/whosmoma, TikTok/explosaurus, Európa 2

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News