Kristína Svarinská

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Herečka Kristína Svarinská sa opäť objavila v objatí známeho fešáka. Fotku s ním zverejnila v stories na svojom Instagrame. Pozri, ako im to spolu pristane. 

Kristína Svarinská a YouTuber Expl0ited spolu randili pár mesiacov v minulom roku. O tom, že tvoria pár, sme sa dozvedeli v marci, no v novembri vyplávalo na povrch, že sa rozišli.

Spoznali sa počas siedmej série tanečnej súťaže Let’s Dance, kde herečka tancovala. Ani tento rok si to však nemohla nechať ujsť a na svojich nástupcov sa prišla pozrieť. V hľadisku už však nesedela s Expl0m, ale s iným fešákom. Spoločnosť jej robil kamarát Samuel Hošek.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Po rozchode s YouTuberom sa hviezda seriálu Dunaj, k vašim službám na verejnosti s chlapmi objavila už párkrát. Paradoxne, nahovorila intro do albumu rapera menom Pil C, ktorého témou bola láska. Potom sa dokonca objavila na festivale Ženy Víno Funk. Hoci už dlhšie abstinuje a ani vtedy nepila alkohol, nechala sa vyfotiť pri bozku so ženou.

Kristína Svarinská opäť v objatí tohto fešáka

Krásna herečka sa aj teraz objavila po boku chlapa. V stories na Instagrame zverejnila záber práve so Samuelom Hošekom. Pripísala k nemu: „Friday powercouple (pozn. redakcie: v preklade: Piatkový silný pár).“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Tak čo myslíš, stihli svoj kamarátsky vzťah posunúť na ten romantický? Alebo sú len takí dobrí priatelia? Každopádne, musíš uznať, že nech je ich vzťah akýkoľvek, tvoria spolu pekný pár. Ktovie, možno to raz prerastie aj do lásky.

Zdroj: Instagram/kristina.svarinska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News