Kristína Svarinská a Pil C
Instagram/djpeterpann, Instagram/kristina.svarinska

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Slovenská herečka Kristína Svarinská sa objavila po boku nového chlapa. Je ním známy raper Pil C. Obaja sa na svojich instagramových profiloch pochválili skvelou novinkou a aby ju oslávili, na párty pozvali aj Refresher, ktorý umelca vyspovedal.

Nie je to tak dávno, čo sme ti písali, že krásna herečka po rozchode s YouTuberom Expl0m žiari po boku ďalšieho známeho Slováka. Išlo vtedy však iba o pracovné stretnutie s Michalom Nemtudom.

Kristína Svarinská a Expl0ited
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Ani jej expartner nezaháľa a stretáva sa s herečkou Dianou Klamovou, ktorá hviezdila v seriáloch Pán profesor či Nemocnica. Zatiaľ sa však oficiálne nevie, či ide o nový pár šoubiznisu.

Kristína Svarinská po boku známeho rapera

33-ročná herečka sa objavila po boku známeho rapera Pil C-ho. Boli spolu v bratislavskom podniku, kde odprezentovali jeho nový album „S láskou, Lukáš“. Intro v ňom nahovorila práve Kristína Svarinská, ktorá vysvetľuje význam slova láska.

“Tento album bude o všetkých ženách, ktoré zlomili srdce mne a o všetkých ženách, ktorým som zlomil srdce ja,“ vysvetľuje Pil C.

Kristína Svarinská a známy raper
zdroj: Instagram/leni.bv

„Hlavná myšlienka sa odráža od samotného coveru, čo je emotikon srdca. Celé sa to točí okolo lásky, ale nie je to klišé ani plytké. Je to o rôznych podobách lásky, ktoré človek prežíva vo svojom živote, či už je šťastná, veselá, nešťastná, milenecká, slepá,“ vysvetlil známy raper.

Pil C tiež vysvetlil, že Kristína Svarinská okrem intra recituje aj báseň uprostred albumu. Vypočuješ si v ňom aj nahovorené správy od rôznych žien v Lukášovom živote, ktoré boli vytiahnuté z ich konverzácií.

Známa herečka sa prvýkrát stala súčasťou takejto udalosti a je z toho nadšená. „A že ja budem raz súčasťou rapového albumu,“ napísala do príbehu na svojom Instagrame, ktorý nemohol zabudnúť prezdieľať aj Pil C.

Pokiaľ si chceš vypočuť jednu z jeho noviniek, nižšie nájdeš skladbu „Crush Talk Freestyle“ aj s videoklipom.

Zdroj: Instagram/pil_c, Refresher

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News