Kristína Svarinská

Známa slovenská herečka Kristína Svarinská si to cez víkend užila na párty. Dokonca sa vyfotila pri bozku a tento záber zverejnila v stories na svojom Instagrame. Kto si po rozchode s YouTuberom Expl0m získal jej srdce? 

34-ročná slovenská televízna, filmová, divadelná a dabingová herečka si účet na Instagrame založila len pred rokom a pol, no aktuálne ju tam sleduje viac ako 82-tisíc fanúšikov. Pravidelne s nimi delí o kúsky zo svojho pracovného, aj súkromného života.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Aktuálne natáča ďalšie časti obľúbeného dobového seriálu „Dunaj, k vašim službám“. Popri tom si však stíha užívať aj vlastný súkromný život, nielen ten seriálový. Pred pár mesiacmi sa s jedným fešákom objavila na živom vysielaní tanečnej súťaže Let’s Dance, kde pred rokom spoznala svojho teraz už expartnera Expla, s ktorým sa rozišla na konci minulého roka.

Svarinská to roztočila na párty

Cez víkend Kristína Svarinská na Instagram pridala viacero príbehov. A hoci si svoje súkromie zvykne strážiť, svojim fanúšikom sa pochválila, že si užíva na benefičnom festivale Ženy Víno Funk.

S jednou kamarátkou si dala fotku, na ktorej si vymieňajú bozk. A hoci ona mala v ruke pohár červeného vína, vyzerá to tak, že herečka sa alkoholu zriekla a dala si len limonádu. Čo podľa teba drží v ruke Kristína? Posúdiť to môžeš na fotke po kliknutí SEM. Kamarátke prostredníctvom nej zrejme zablahoželala aj k narodeninám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Je známe, že seriálová Klára alebo Emília z Dunaja už minulý rok začala abstinovať a už pár mesiacov nepije žiaden alkohol, s čím sa už párkrát pochválila v stories.

Zdroj: Instagram/kristina.svarinska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News