Svarinská a Expl0ited
Instagram/kristina.svarinska/expl0ited_

A veľkej láske je koniec! Aj keď to medzi mladým párom zo slovenského šoubiznisu vyzeralo naozaj nádejne, ich vzťah sa skončil po 7 mesiacoch randenia. Ako informoval Nový čas, Kristína Svarinská a Expl0ited, vlastným menom Peter Altof, už viac netvoria pár. Kto dostal kopačky?

Rýchly začiatok a rýchly koniec? Len v marci tohto roka vyšlo najavo, že 33-ročná herečka randí s mladším mužom, YouTuberom a influencerom, ktorého fanúšikovia volajú Explo. Dvojica sa zoznámila vďaka šou Let’s dance a Kristína tak odvtedy mala po boku zajačika, ako si z neho aj sama uťahovala.

Svoj vzťah sa snažili držať skôr v súkromí a na sociálnych sieťach sa spoločne ukazovali len zriedkavo.

Kristína Svarinská a Expl0ited
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Svarinská a Expl0ited sa rozišli

Aj napriek tomu, že si lásku nechávali len pre seba, si fanúšikovia všimli, že takmer všetok čas už trávia oddelene a začalo sa špekulovať o tom, či ešte naozaj tvoria pár. Dokonca nedávno vyrazila Kristína na rande, na ktorom však nebola s Petrom. Dnes je už jasné, že v tom čase bola naozaj single.

„Áno, je to pravda, že sa rozišli. Stalo sa to niekedy v septembri, októbri,“ povedal denníku neznámy zdroj. Jeho slová pritom veľmi jasne a stručne potvrdil aj samotný Peter. „Septembrové kopačky,“ potvrdil informáciu obľúbený influencer.

Zdá sa teda, že to bol práve on, kto od partnerky dostal kopačky. Kristína je veľmi vyťažená herečka, ktorá trávi veľa času v Česku, čo môže byť dôvodom, prečo ich vzťah nevydržal.

Kristína Svarinská a Expl0ited
zdroj: Instagram/kristina.svarinska

To, že jej ani tento vzťah nevydržal, mohla naznačiť aj jej nedávna fotografia na Instagrame, ku ktorej dala popis: „Ako dlho trvá navždy? Niekedy iba sekundu.“

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News